Wrocław

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wrocław

Postprzez dj Pn, 01.12.2008 21:32

Pani Krystyno, trudno jest napisać cokolwiek na temat wczorajszych „Piosenek…” po tym, co napisała amc. Nie mam pojęcia jakie słowo mogłoby określić to, co przez te kilkadziesiąt minut przeżyliśmy, tyle emocji ! Była Pani WSPANIAŁA i jestem pewna, że wspomnienia z tego wieczoru pozostaną na bardzo bardzo długo. Wykonanie „Wariatki” chyba zachwyciło wszystkich – szczególnie moją mamę, co mnie bardzo ucieszyło (zawsze są wątpliwości, że rodzicom może się coś nie spodobać) Nie będę kraść już Pani czasu i rozpisywać się o każdej piosence – choć o każdej kilka (kilkanaście) zdań można by spokojnie napisać.
Dziękuję jak tylko mogę i pozdrawiam serdecznie.

dj

Ach i żałuję bardzo, że jutro mnie nie będzie. Na szczęście są dobrze ludzie na tym forum i o ile się nie mylę, książka dość szybko trafi w moje ręce, a wtedy trudno – studia zaczekają i wszystkie spisy lektur na historię literatury greckiej, historię Grecji itd. będą musiały ustąpić „Rozmowom z dziećmi”!
Avatar użytkownika
dj
 
Posty: 1368
Dołączył(a): Śr, 18.04.2007 13:52
Lokalizacja: Leszno/Poznań

Re: Wrocław

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.12.2008 22:33

Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla Pani i Mamy...a starożytni Grecy niech sobie odpoczną.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron