"Ucho..."

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Ucho..."

Postprzez aga Z Wt, 02.12.2008 19:25

Dobry wieczór, Pani Krystyno...

Od dziś mam już w domu bilety na "Ucho, gardło, nóż" do Zawiercia na 14 lutego (nie spodziewałam się, że tak wcześnie sprzedają bilety :D ), będą prezentem mikołajkowym dla moich Rodziców, i dla mnie samej :D
Widzieli już "Skok...", "Boską" i "SV", tata również "Szczęśliwe dni" (a kiedyś równiez "Edukację Rity"), wiec czas najwyzszy na "Ucho" :D Ja już widziałam w marcu w "Polonii", ale już po wyjściu z sali wiedziałam, ze z Tonką jeszcze kiedyś muszą sie spotkac, tym bardziej po wakacjach w Chorwacji i Bośni...
Spektakl bedzie w Miejskim Ośrodku Kultury, sama nie wiem, jaka tam jest sala, w zyciu tam nie byłam, w samym Zawierciu chyba tez 100 lat temu... Ale dla Pani bedziemy :D W piątym rzędzie...
A przed chwilą zamówiłam "Moje rozmowy z dziećmi", potwierdzenie zamówienia już otrzymałam, wraz z serdecznosciami od Teatru... Bardzo to miłe, tak samo jak miło jest gościć u Pani w teatrze, a nawet dzwonić do niego...
Pozdrawiam Panią serdecznie, z usmiechem,
Agnieszka z Dąbrowy Górniczej
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: "Ucho..."

Postprzez Krystyna Janda Wt, 02.12.2008 23:13

No to do zobaczenia. A Rodziców proszę trochę przygotować na te wizytę w teatrze. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron