do trzech razy sztuka :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

do trzech razy sztuka :)

Postprzez agak Śr, 03.12.2008 23:31

Droga Pani Krystyno,
Może dziś się uda??? Wczoraj napisałam 2 posty i po akceptacji ukazał się na ekranie ERROR,co oznacza,że przepadły...Pomyślałam,że być może tak miało być,bo pisanie tuż po tak uroczym spotkaniu z Panią,z takim ładunkiem emocji-może nie było najlepszym pomysłem...Ale emocje nie opadły,a pamięć tego wieczoru pozostanie na długo...
Pani "Rozmowy z Dziećmi" to wspaniała książka i świetny poradnik dla Rodziców :D Jedna z książek,którą wczoraj Pani podpisała już trafiła w ręce młodej Mamy,i jej maleńkiej córeczki (która miłość do Pani i do Teatru Polonia będzie miała we krwi-na kilka dni przed pojawieniem się na świecie siedziała wraz z Mamą w I rzędzie na Shirley-już byłam przygotowana na ewentualność przyjęcia Jej na schodach Teatru,ale na szczęście Zuzia poczekała...). Obdarowana koleżanka była zachwycona- książka,z dedykacją napisaną przez Panią kilkadziesiąt minut wcześniej okazała się piękną niespodzianką :D
Dziękuję za wczorajszy wieczór...Za możliwość spotkania i zamienienia kilku słów-więcej się nie dało,emocje jednak biorą górę...
Chciałam tylko jeszcze dodać,że z bliska widać COŚ jeszcze...
Piękne,mądre,dobre oczy-zwierciadło pięknej,mądrej,dobrej duszy...
Pani Krystyno,za to,że Pani JEST i za to,że my możemy czasami pobyć z Panią-serdecznie DZIĘKUJĘ...
Pozdrawiam najserdeczniej,Agnieszka.

Ps.Załączam kilka fotek-na potwierdzenie,że oba profile ma Pani śliczne...a ta ostatnia ze specjalną dedykacją dla Forumowiczów,dla których bardzo dzielnie,pomimo tłumu ludzi czekających na spotkanie z Panią-na prośbę AMC- podpisała Pani 10 egzemplarzy książki...można policzyć... :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ps2-Widzę,że za trzecim razem udało się :)
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: do trzech razy sztuka :)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 04.12.2008 17:09

Bardzo dziękuję . Pozdrawiam i Panią i panią Mamę i dziecko i dzieci i Formowiczów i w ogóle... Zycie jest milsze z Wami.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja