Marzenia się spełniają!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Marzenia się spełniają!

Postprzez poetka_amatorka Pt, 05.12.2008 20:36

Droga Pani Krystyno,
Ten niedawno rozpoczęty czas Adwentu nastroił mnie pozytywnie do życia, świata, ludzi, a nawet do samej siebie. Zaczynam wierzyć, że marzenia (takie przyziemne, umilające szare życie) się spełniają. Dnia 23 listopada miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie Pana Grzegorz Turnaua we Wrocławiu ("Grand Touch" w Hali Stulecia, niegdyś Ludowej). Niestety (ale jak tu wybierać pomiędzy świetnym a świetnym???), zbyt późno dowiedziałam się, że i Pani odwiedza moje miasto i ni mogłam zjawić się na Pani koncercie. Ale i tak przychylność moich rodziców, którzy zafundowali mi bilety na Turnaua (nie były one najtańsze...) była bardzo duża(musieli przecież kupić też bilety dla nich samych, bo nie jestem pełnoletnia i na tyle odważna, żeby się sama tułać po nocach). Mam jednak nadzieję, że niedługo spełni się moje kolejne marzenie- spotkania się z Panią na Pani koncercie.
Życzę Pani, aby czas Adwentu na nowo rozbudził w Pani nadzieję, to bardzo miłe uczucie i żeby ta nadzieja pozostała w Pani sercu jak najdłużej.

Dobrej nocy życzę
Ewa z Wrocławia
Avatar użytkownika
poetka_amatorka
 
Posty: 64
Dołączył(a): N, 06.01.2008 19:35

Re: Marzenia się spełniają!

Postprzez Krystyna Janda N, 07.12.2008 22:04

Dobrej nocy. Pozdrowienia dla Rodziców.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron