Książka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Książka

Postprzez Julita89 N, 07.12.2008 12:34

Kochana Pani Krysiu, właśnie przed chwilką skończyłam czytać Pani ,,Moje rozmowy z dziećmi". Książka w całości jest rewelacyjna, podoba mi się na co zwraca Pani uwagę w wychowawniu, jakie sprawy są dla Pani priorytetowe, jak się Pani uzewnętrznia. Największe wrażenie wywarł na mnie ostatni rodział ,,Rozmowa z telefonem". Ach popłakałam się aż, wspaniale Pani pisze... Pani niesamowicie pięknie kocha... To cudowne.
Zastanawiam się, czy ja się przypadkiem nie za często ostatnio wzruszam, ale no cóż, poddaję się pod wpływem Pani samym takim silnym emocjom uzewnętrzniającym uczucia i przeżycia... Ale to chyba dobrze... Pani spojrzenie na świat i ludzi jest naprawdę wyjątkowe, niepowtarzalne i dla mnie fascynujące! Zaczynam od dłuższego już czasu coraz bardziej myśleć Pani kategoriami , przeżywać i odczuwać tak jak Pani, zwracać na podobne rzeczy uwagę. Wszystko inaczej teraz wygląda, zaczynam rozumieć co jest najważniejsze w życiu. Tzn. wcześniej wydawało mi się, że też wiem, ale teraz patrzę na wszystko bardziej świadomie, z innej perspektywy.
Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą książkę, za wszystkie myśli, za odczucia, emocje i za to, że przy Pani staję się lepsza.
Pozdrawiam Panią ciepło życząc dobrej niedzieli, udanego tygodnia i wszystkiego dobrego
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Książka

Postprzez Krystyna Janda N, 07.12.2008 22:12

Wszystkiego dobrego. Niejedna osoba pisząca chciałaby dostać taką recenzję od Czytelnika! Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron