życie jest cudowne...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

życie jest cudowne...

Postprzez kasia.magda Wt, 09.12.2008 07:57

Dzień dobry Pani Krystyno-jak to cudownie,że mąż w pracy,dzieci śpią w pokoju obok,a ja mogę zajrzeć do Pani dziennika i na forum.Dziękuję Bogu za dar Pani Istnienia.Nie tylko ja,ale większość osób tu piszących ,zaczyna dzień od spotkania z Panią.Jest Pani kochana,wybitna, przecudowna,pracowitaa nade wszystko bardzo bardzo ludzka.Bardzo Pani Krysiu dziękujemy.
Chciałabym jeszcze coś dopisać.Nie piszę o sobie {jestem tu od niedawna i zadebiutowłam niezbyt korzystnie}.Otóż jestem zachwycona ludżmi,którzy do Pani piszą.Oni są pełni oddania dla Pani,z uwagą śledzą co nowego u Pani.Chodzą na przedstawienia z Pani udziałem po kilkanaście razy,zapraszają na nie swoich Rodziców,Przyjaciół,kupują Pani książki,uważnie śledzą telewizję szukając spotkań z Panią.
Myślę,Pani Krystyno,że gdyby napisała dziś Pani w swoim dzienniku,że np.w niedziele ma występy na księżycu,to wielu z Pani Wielbicieli-Przyjaciół już by tam na Panią czekało.Odezwę się18 grudnia...pamiętam...Katarzyna
kasia.magda
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 04.12.2008 06:07

Re: życie jest cudowne...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 09.12.2008 22:47

Wszystkiego dobrego dla Pani, Dzieci i Męża. No i wszystkich.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja