Urodzinowo...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodzinowo...

Postprzez Madzikus Śr, 17.12.2008 23:48

... Pani Krystyno...życzę dużo zdrowia i siły potrzebnych do mocowania się z codziennością... bo szczęście chyba samo nie przychodzi... trzeba je wypracować...
a teraz bardziej egoistycznie... życzę Pani również wielu nowych spektakli, książek, filmów... czekamy...
Pozdrawiam serdecznie!
PS. Wczorajsze.... a właściwie dzisiejsze "Przesłuchanie" jak zwykle wywarło wrażenie... to SZTUKA przez duże S... oglądałam ten film chyba po raz piąty... jednak za każdym razem pod koniec zostaje to samo... siedzę patrząc na napisy z wieloma pytaniami i kilkoma odpowiedziami... kończę, jeszcze raz życząc uśmiechu!
Madzikus
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 09.12.2007 11:58
Lokalizacja: Krosno/Krak

Re: Urodzinowo...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 18.12.2008 06:27

Dziękuję. Ukłony. Mam koleżankę aktorkę w Niemczech która właśnie niespodziewanie dostała wielki spadek. Zadzwoniłam i gratuluję , mówię "ale szczęście!" A ona na to- " Ale ja tego nie zapracowałam, nie mam z tym nic wspólnego, nic nie rozumiem z tych pieniędzy i nie mam do nich stosunku emocjonalnego bo są nie moje, a poza tym co za kłopot! Ile teraz zmartwień, doradców, banków, decyzji, prawników, a ja mam premierę! I mi nie bardzo idzie z tą rolą!!!" . Uważam że szczęście to rzecz względna.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja