tak smutno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

tak smutno

Postprzez raziel Śr, 17.12.2008 10:06

Droga Pani Krystyno

Patrycjusze Rzymscy przed walka , kazali obok rydwanu , biec swojemu niewolnikowi ,

który miał krzyczec : „ Panie , pamietaj ze jestes śmiertelny ..”

Nomen omen „ na BOGA !!!! Czy można się az tak bardzo zakłamać w drodze do celu,

zeby „popelnic” cos takiego ???? Nie macie kogokolwiek życzliwego i bynajmniej nie niewolnika …kto powie prawde ? ….Przeciez musicie posiadac swiadomosc … byle jakości , braku szacunku do swojej pracy , miotania się ….

Jeżeli w sosie pochlebstw i w zalewie pelnej widowni zostaliście ugotowani …

i jesteście z siebie zadowoleni …. to pora umierac , rzecz jasna nam ….konsumentom

dobrego teatralnego zarcia .


Wczoraj /Teatr Rozrywki / tak bardzo się wstydzilem , tak bardzo było mi przykro …..


Trzymam kciuki za przebudzenie , za odruch samowiedzy ….przeciez nie musi chyba tak być ??? A moze musi , bo takie czasy ??? smutno , tak bardzo smutno

Adam T. Grzadziel
raziel@demo.pl


/swoja droga mikroporty to eutanazja sceniczna ….w tej konwencji ??? po co ?

przeciez jesteście zawodowcami …..nie teleserialowymi peplalami ….dlaczego wiec ???

…… jak mam wytłumaczyć mojej corce roznice pomiedzy warsztatem dobrze przygotowanego zawodowo aktora z wyzej wspomnianymi ???? …Jak …. ? /
raziel
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 17.12.2008 09:06

Re: tak smutno

Postprzez Krystyna Janda Cz, 18.12.2008 06:07

Nie tłumaczyć , ona sama zrozumie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja