tatuaż

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

tatuaż

Postprzez rozowa_panterka Śr, 31.12.2008 09:45

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum, i Panią Krystynę. Chcialabym wszytskim życzyć wspaniałego sylwestra i szampańskiej zabawy a Pani Krystynie chciałabym napisać o moim koledze który jest wielkim fanem Pani Krysi do tego stopnia że zrobił sobie tatuaż z Pani podobizną, niestety nie wiem jak mam umieścic zdjęcie tatuażu na forum - jeżeli ktoś mi pomoże to chętnie bym go pokazała bo wart jest uwagi - scena z filmu "Przesłuchanie".
Pozdrawiam gorąco

Witam wszystkich w nowym roku 2009 :),

Troszkę się gubię na tym forum, Pani Krystyno bardzo chętnie wstawiłabym zdjęcie ale mam z tym problem... wygasa mi strona. Na szczęcie isntieją dobre duszki i napisała do mnie Magdalena83 która pomoże zamieścic mi zdjęcie na forum :) Scena może trochę drastyczna ale proszę mi wierzyć kolega jest Pani Wielkim fanem a film zrobił na nim ogromne wrażenie, trochę mi głupio że piszę w jego imieniu i mam nadzieję że jak uda się umieścic zdjęcie to kolega-Wojtek bedzie mógł sam do Pani napisac.

Pozdrawiam serdecznie 02-01-2009
Ostatnio edytowano Pt, 02.01.2009 09:32 przez rozowa_panterka, łącznie edytowano 2 razy
rozowa_panterka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 31.12.2008 09:36

Re: tatuaż

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.01.2009 11:02

O Matko! Koniecznie poproszę zdjęcia. Koniecznie. Przesyłam życzenia dobrego roku 2009 dla Pani i Kolegi z tatuażem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja