Innego 2009 życzę...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Innego 2009 życzę...

Postprzez nigra54 Wt, 30.12.2008 17:30

Pani Krystyno,zdrowia nade wszystko życzę i trwania w wierności swoim zasadom.Obejrzałam w tv Polonia zajawki "Dancingu",szkoda,że W-wa tak daleko ale gratuluję i wierzę w udaną premierę.Na pewno kiedyś z tą sztuką wyruszy Pani w Polskę.Ale dzisiaj to chcę Pani podziękować za otwartość niesamowitą na widza i słuchacza.Dziękuję za stworzenie przestrzeni magicznej,w której jest miejsce dla tych,którzy chcą poznać Panią bliżej,chcą razem z Panią cieszyć się i smucić.I chociaż czasami wydaje mi się,że może ta przestrzeń za bardzo już urosła,to w końcu Pani pokazuje,że wszystko jest pod kontrolą,że Pani to ogarnia.Czytamy Pani książki,słuchamy płyt i odbieramy niesamowitą energię,która nie powala a urzeka,podnosi,wzmacnia.Mam nadzieję,że my odbiorcy Pani twórczości jesteśmy też dla Pani dobrą karmą na następne lata.Jest Pani Mistrzem znajomości ludzkiej psychiki i Mistrzem w przekazywaniu wartości naszego"tu i teraz".Nie trzeba Panią znać osobiście i być blisko fizycznie,żeby uczyć się z Panią żyć jak najpiękniej,żeby być a nie mieć. Bardzo dziękuję i bardzo pozdrawiam.
Avatar użytkownika
nigra54
 
Posty: 80
Dołączył(a): Cz, 27.11.2008 08:06

Re: Innego 2009 życzę...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.01.2009 11:12

Bardzo dziękuję i bardzo życzę aby ten rok 2009 przyniósł samo dobre a nic złego. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja