życzenia i nie tylko :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

życzenia i nie tylko :)

Postprzez edith. Cz, 01.01.2009 15:59

Kochana Pani Krystyno!

Najserdeczniejsze życzenia Noworoczne! Dużo zdrowia, siły w zmaganiu się z codziennymi trudnościami oraz mnóstwa uśmiechu na twarzy!! Oby w rozpoczynającym się właśnie 2009 roku, los przyniósł Pani, Pani rodzinie oraz Teatrowi POLONIA wszystko co najlepsze!

Moje postanowienie na ten rok- zrobić wszystko, aby znaleźć się w Warszawie, w Teatrze POLONIA i obejrzeć spektakl z Panią. Mam wielką nadzieję, że uda mi się to zrealizować.
Na razie czekam z niecierpliwością SV w Krakowie :) tak się cieszę na to spotkanie!

Przeczytałam jakiś czas temu "Moje rozmowy...", właściwie "pochłonęłam" je, ponieważ uważam, iż jest to naprawdę ciekawa i wartościowa książka, do której na pewno będę wracać jeszcze nie raz. A dla mnie jest szczególnie ważna, ze względu na Pani autograf (pierwszy w mojej, mam nadzieję będącej się rozwijać, kolekcji). Do tego ta dedykacja "...z najlepszymi życzeniami...", no po prostu cudo :D zawsze kiedy dopada mnie chandra, otwieram pierwszą stronę i od razu mi weselej, za co bardzo dziękuję! Traktuję to jak taki prywatny prezencik od Pani dla mnie.
No i Jędrek! Ach, co tu dużo pisać :oops: Rozmowy z nim są mi nadzwyczaj bliskie z racji naszego podobnego wieku. W taki razie, jeśli by Pani mogła przekazać moje szczególne pozdrowienia dla Niego od pewnej zakręconej czytelniczki, byłabym bardzo wdzięczna. :wink:

P.S. Chciałam krócej, ale nie wyszło, za co przepraszam.
Mam tylko nadzieję, że przebrnęła Pani przez ten wpis, nie zasypiając w połowie :wink:
Ja czytając to już po napisaniu, doszłam do wniosku, że słowo nie współpracuje ze mną tak, jakbym sobie tego życzyła, bo zapiski minęły się troszkę z pierwotną koncepcją ułożoną wcześniej w głowie. Ale trudno, niech już tak zostanie.. liczę na rozwój ;)

Pozdrawiam serdecznie! Bardzo niskie ukłony! edyta
Avatar użytkownika
edith.
 
Posty: 500
Dołączył(a): Wt, 30.12.2008 12:10

Re: życzenia i nie tylko :)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 02.01.2009 23:33

Wszystkiego dobrego i za wcześnie an smutki.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja