z prośbą o uśmiech...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

z prośbą o uśmiech...

Postprzez agak Cz, 08.01.2009 22:39

Droga Pani Krystyno,
W pełni zgadzam się z przedmówcami-w wywiadzie dla TVP2 jest Pani bardzo piękna(mam na myśli zarówno piękno fizyczne,jak i piękno płynące z głębi...)ale jest też Pani bardzo smutna...
Z godziny Pani wpisów w korespondencji z 6 stycznia wnioskuję,że nie widziała Pani Damy Pikowej
z Małgorzatą Walewską...Nie będę powtarzała tego,co pisałyśmy już wcześniej (amc i ja po pierwszym spektaklu w grudniu),podsumuję tylko jednym zdaniem- MW jest bez wątpienia KRÓLOWĄ sceny operowej!
Może więc,na dobry wieczór,na pocieszenie i z prośbą o odrobinę uśmiechu- mały prezent-fotka MW, zrobiona tuż po spektaklu...

Obrazek

Pani Krystyno,
Pozdrawiam najserdeczniej i życzę wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok...
Agnieszka

Ps.Dancing,który widziałam dziś(9.01) po raz pierwszy :oops: :oops: :oops: piękny,ale taki smutny...
Dobrych dni Pani Krystyno,spokoju i czasu na duży kubek zielonej jaśminowej...
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: z prośbą o uśmiech...

Postprzez Krystyna Janda So, 10.01.2009 10:41

Tak, na Damę nie poszłam z powodów komplikacji rodzinnych, ale wiem wszystko, wysłałam delegacje a i pani Małgorzata następnego dnia była u mnie na "Dancingu" i zdjęcia z " Damy" w wielkich ilościach widziałam...Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja