Jest fantastycznie !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jest fantastycznie !

Postprzez Krystyna_62 Śr, 14.01.2009 18:05

Droga, kochana Pani Krystyno !
Nareszcie mogę pofolgować swoim fanaberyjkom, gdyż zostałam emerytką i jakkolwiek to brzmi- na razie mnie cieszy ! Czasu mam teraz powyżej uszu i nareszcie robię, a może mi się tylko wydaje , to co chcę . Oczywiście, że należę do tych osób, które są uczciwymi posiadaczkami płyt nagranych przez Panią i właśnie od porządkowania fonoteki zaczęłam remanenty w domowych archiwach. Nikogo nie ma w domu, więc słucham od ranka do wieczora ( na cały regulator ) tego, co było kiedyś i nigdy się nie starzeje: Kofta, Osiecka , Przybora, wiecznie młody Młynarski ... Teraz pewnie się Pani uśmieje, z czym ja tu do Pani ? Otóż "zaraziłam" pewną młodą damę piosenkami z Pani płyty "Krystyna Janda w Trójce live" i okrutnie się zblamowałam, gdyż zapytało mnie owo dziewczę , co też tam słychać w "Jest fantastycznie " : "Coeur , bonheur, bonheur bonheur ,( tu, w tym miejscu nie rozumiem słów)... tak mówią mi..." a ja francuskiego liznęłam kiedyś zaledwie i nawet po stukrotnym wsłuchiwaniu się w ten utwór, nie słyszę tego brakującego fragmentu ! " Ratunku, na pomoc ginącej miłości ! " Kłaniam się w pas i czekam cierpliwie .

cdn.
Znam Pani zwyczaje z lektury książek i słuchania radia ( kiedyś w programie I PR zamiast ustawicznego gadania o palikotach i innych huncwotach , było ranne czytanie Drogiej B ), ale nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji. Radość radością, lecz raziła mnie gromem nagła świadomość mojej głuchoty ...Bo gdybyż nie była Pani aktorką ( pamięć, dykcja ), mogłabym udawać greka, że niby jakość nagrania kiepska . Czas do otolarygologa - oto jak sztuka wkracza w prozę życia . Dziękuję raz jeszcze .
Ostatnio edytowano Pt, 16.01.2009 13:44 przez Krystyna_62, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Krystyna_62
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 14.01.2009 17:10

Re: Jest fantastycznie !

Postprzez Krystyna Janda Cz, 15.01.2009 06:15

Quel bonneur, bo ner- bo nerwy napięte...
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja