Zwykly list

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zwykly list

Postprzez Elżbieta Śr, 21.01.2009 22:35

Droga Pani Krysiu,
Sama nie wiem dlaczego postanowiłam do pani napisać, może dlatego że bardzo Panią lubię i cenię zarówno jako człowieka jak i aktorkę. Tym bardziej przykro mi jest czytać, że straciła Pani radość i sens życia po rozstaniu z ukochanym mężem. Rozumiem i dziwiłabym się gdyby było inaczej a inaczej byłoby gdyby nie łączyła Was taka miłość. Wiem, że żadne słowa nie są w stanie pocieszyć Pani, przetłumaczyć rozsądkowi, że wszystko będzie dobrze, że są dzieci, przyjaciele, wspaniale wspomnienia, bo zwyczajnie chciałaby Pani wtulić się w ramiona męża i w nich tkwić i koniec, kropka.
Słuchałam kiedyś Pani opowieści o Kruku i tak jak Pani jestem przekonana, że mąż wciąż przy Pani jest. Wierzę w to z całego serca. Teraz musiał na jakiś czas zostawić Panią, być może buduje dla Pani wspaniały dom bo taką damę musi kiedyś kiedyś tam powitać tak, jak na to zasługuje. Ale to wymaga sporo czasu, dlatego musi się Pani uzbroić w wielką cierpliwość nim ponownie wtuli się Pani w ukochane ramiona. Dzisiaj musi Pani dopilnować wielu spraw po tej stronie, teatr, dzieci i kolejne wspaniale kreacje aktorskie, na które z kolei my wszyscy cierpliwie czekamy. Jest pani tutaj teraz ambasadorem swojego męża a to równie odpowiedzialne zadanie. I jeszcze jedno wiem, że mimo wszystko będzie Pani jeszcze szczęśliwa.
Pozdrawiam Elżbieta
Elżbieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 21.01.2009 21:31

Re: Zwykly list

Postprzez Krystyna Janda N, 25.01.2009 21:46

Bardzo pani dziekuję. Łatwo sie pisze zdania i słowa. Dziękuje. I proszę o niepocieszanie mnie , bardzo proszę. Miedzy innymi dlatego niewiele teraz piszę, proszę mi pozwolić zostać sobą.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron