mrug i gały

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Re: mrug i gały

Postprzez paulka162 Cz, 22.01.2009 23:47

Oj ja na dłużej na piątek, sobotę i pół niedzieli. to ja za to odstąpię kawałek łopatki Państwu! Państwo tacy uprzejmi.
A oglądałam oglądałam, cudowny prezent pod choinkę nam scenarzysta zrobił! Tak żem się obśmiała, że przez tydzień monitora domyć nie mogłam.

Mówi Pani, że miednica opada? A bo ta młodzież w dzisiejszych czasach taka mizerna, łoj mizerna. Poni, dawniej to te hrabianki i księżniczki nosiły gorsety cały czas i tak ściśnięte że ledwo dychały, i jakoś nic im nie opadało! Tamtemu kiedyś nos odpadł, tej miednica, do licha, wszystkie się porozsypują!
A z wiadomości ze świata to słyszała Pani, że Jola Rutowicz na studia nie może iść? Podobno matury nie ma. Tfuu, tfuu... Diabły przeklęte! Tak Dziecku drogę do nauki zamykać? A takie zdolne, tak się do wiedzy lepi, anglistką chciała być, a tu taki cios. I co teraz zrobi? NA targ jojka sprzedawać, a tako zdolno, tako ładna, inteligentna!
Same nieszczęścia na tym świecie!
"Niby wszystko takie jasne, a tak ciemno"
Avatar użytkownika
paulka162
 
Posty: 1621
Dołączył(a): Śr, 17.01.2007 15:42
Lokalizacja: szósta chmurka na lewo, patrząc pod słońce

Re: mrug i gały

Postprzez ZENOBIA Pt, 23.01.2009 00:41

no co tez Paulka powie ????? no nie moze byc ????!!! :shock:
to ja zara z rana lece do biedronki po sół cukier i zapalki !! jak sie takie rzeczy wyprawiajom to jak nic byndzie wojna !!
a mnie tu zmieni ten gosciu co te kasztany, Paulka rozumi :wink:
on tu postoi za nas łobie do poniedzialka po niedzieli :)

a Paulka to do sluzby sie sposobi ?
jak ja leżala w szpitalu to taki jeden pielegniarz, znaczy że ze sluzby, na reanimacji to tak do pacjenta zagail :

- niech sie pan porzadnie zaciagnie , butlę bede zmienial

to sciskam Paulke i do poniedzialka :)
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: mrug i gały

Postprzez sonja Pt, 23.01.2009 00:46

odbiło Wam...na maxa. :shock: :twisted:
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: mrug i gały

Postprzez Tomek Pt, 23.01.2009 00:47

cuuuuudnie!!
:)
Sonja, co Ty! ;)
"Pokaż mi swoją kieszonkę, świerszczyku mój, a powiem ci kim jesteś" - Edmund Niziurski
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 3600
Dołączył(a): Wt, 17.07.2007 22:08

Re: mrug i gały

Postprzez sonja Pt, 23.01.2009 00:49

no co? zaznaczyłam swoja obecnosc..ze publika jest w tym kabarecie .hii
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: mrug i gały

Postprzez Tomek Pt, 23.01.2009 01:12

wreszcie sie pojawiłaś dzis
ufff ;)
"Pokaż mi swoją kieszonkę, świerszczyku mój, a powiem ci kim jesteś" - Edmund Niziurski
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 3600
Dołączył(a): Wt, 17.07.2007 22:08

Re: mrug i gały

Postprzez paulka162 Pt, 23.01.2009 01:17

Ło Matko Boska, co to będzie co to bedzie?!?!?!?!?!? Wojna?! A ja staremu kazała wszystkie granaty wywalić, karabiny oddać. I co teraz będzie? łolaboga, łolaboga, i co teraz? Jak kaczki nas powystrzeliwują. Tylko kto? PAni nie wie, kto chce strzelać?? I kiedy zaczną? Miałam spać iść, ale w życiu! Za fraki starego z łóżka ściągnę zara, łopaty weźmiemy i schron pod blokiem kopać! Nie damy się! Dobrze, że w Carrefourze (ha, dobrze nazwę napisałam, bo ja światowa jestem!) cukier staniał, to zapas se zrobię! Pani to łep ma. Byle starego do wojska nie wzięli, łolaboga, łolaboga. Ja to teraz Bogu dziękuję, że taki kierunek medyczny wybrałam, jakby co to coś nie coś wim.
Ano sposobie sposobie, w szpitalu zajęcia mom to ja się znom. Np. że z jedną wątrobą żyć można. Wiedziała Pani, wiedziała? No ja właśnie na początku ni, ale mi ta Jola powiedziała. Pamięta Pani, tej co na studia nie dali iść. Cały czas ona mi po głowie chodzi, boże, takie dziecko inteligentne! No nie mogę się z tym pogodzić wcale.
A gdzie Pani leżała? Bo u nas w szpitalu to sami zdrowi leżo, no Pani chorego nie opłaca się! Weź takiemu leki daj, zabieg zrób. Interes po pieronie! To zdrowych kładom coby pozory zachować. Jak butle zmieniali, to oj bogato bogato. Burżuje, kurna jedni! Na butle majo a na podwyżki nie.
Tylko PAni nie krzyczy tak o tych kasztanach bo ludzie się zwiedzą i jeszcze go podpuszczo, że to za nich stać mioł. Ludzie to podłe Pani powiem są. Takie czorty pieruńskie, wszędzie tylko żeby człowieka okraść! O doszły mnie słuchy, że ktoś naszą korespondencje przechwyca, podobno Pan i Pani. na pewno jak nic zmówią się i nam kolejka przeleci, ja ich znam! Jakby Pani zobaczyła tako blondynkę co przez balkon się wychyla to niech Pani na milicje krzyczy. Matko trzy dni będzie facet stał,i to jeszcze nie za nas, a on chociaż wie że wojna bedzie?
Ja też Panią ściskam, Pani Zeniu, oby do niedzieli wieczora dożyć. Niech bóg ma Panio w opiece!
A ja za uopatę i kopać idę!!!
"Niby wszystko takie jasne, a tak ciemno"
Avatar użytkownika
paulka162
 
Posty: 1621
Dołączył(a): Śr, 17.01.2007 15:42
Lokalizacja: szósta chmurka na lewo, patrząc pod słońce

Re: mrug i gały

Postprzez ZENOBIA Pt, 23.01.2009 17:19

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

....................................................................................................................

Panna Paulka sie nie cyka, sie obronim ! ja schowala TAKIE TORPEDE ! na czarnom godzine Ja przylece i panne Paulkie i jej JE Starego obronie !
Paulka odnajmie mie kawalek tego schrona ? no tyle cukru nie moze isc na zmarnowanie ! rozkrecim byznes i sie TAK dorobim na tej wojnie ! wojna nie wojna a bimberek zawsze ludziska uszanujom ! wezmy na ten przyklad takiego jednego Wokulskiego, ten to sie tak dorobil na wojnie, skubaniec , a co to, my gorsiejsze jakie ???
ze co ? ze kto byndzie szczelal ? a bo ja wim :roll: , pewno jakie kitajce , one zawsze do tego piersze . Ja to mysle ze one poczatkowo to wyszczelajom te gady co to Joli zycie zmarnowaly i uczyc sie nie dajom biedulce, no to bedzie czas zeby sie pokumac gdzie kto i kiedy szczela, nie ? sie przygotujem z tom torpedom .

no jasne ze ludzie to podle som ! malo ze podłe to jeszcze brudzum ! tfu !!

ten Pan Zblazowany Brunet i ta Wyfiokowana Pani z Balkona, co to Paulka dala cynka na nich, to fakstycznie - cza uwazac ! Paulka przyuwazyla ze one nic nie mowiom i nie pijom ?? juz my wiemy co to za jedne takie ! nie z nami te numery !! my kolejki bedziem strzec wiernie strzec !

no co tez panna Paulka o tej watrobie ? ja to inne szkoly konczyla , sie nie znam na podrobach , Paulka to szkuluna swiatowo, od razu sie poznalam :)

no ja to lezala na ortopedii, i tak wszystko bylo jak Paulka mowi
ja tam miala habilitacje , cale 2 miesiace ja lozko okupowala /a moze okupywala, nie znam sie na ortografi/, a takie biodra czy kolanka to 4 dni i wynocha z lozka do domu albo gdzie tam w pole, szczegoly to ja Paulce na ucho w tym schronie opowiem, a na koniec to mi w karte wpisali wyniki tyyyyyyylu badan , tylko zapomnieli mi ich zrobic, wiadomo, zalatane one takie, od lozka do lozka /lekarzy/ :mrgreen:

no to sciskam Paulke ! dzis piatek a jeszcze zyję , kto wie, moze dociagniem do niedzieli , moze nawet palmowej, hii hii
ciao !
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: mrug i gały

Postprzez nemo Pt, 23.01.2009 17:23

a ja zapomniałem chwilowo o chłopakach. wchodzę najświeższe niusy przekazać. a tu tak sie obśmiałem że zapomniałem co miałem napisać...
cudowne jesteście :)
300 dni później. wszystko było tak samo....
wszystko się zmieniło. i to był konstans.
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 5282
Dołączył(a): Pt, 26.10.2007 21:01
Lokalizacja: Milano Parano

Re: mrug i gały

Postprzez ZENOBIA Pt, 23.01.2009 17:30

elo Nemo :)
bawisz sie w ''mam 2 wiadomosci'' ?? :D

dawaj niusa !! :evil:
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: mrug i gały

Postprzez nemo Pt, 23.01.2009 17:54

:roll:
:lol:
300 dni później. wszystko było tak samo....
wszystko się zmieniło. i to był konstans.
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 5282
Dołączył(a): Pt, 26.10.2007 21:01
Lokalizacja: Milano Parano

Re: mrug i gały

Postprzez riv-er Pn, 26.01.2009 21:39

Jezusicku...
dopiero przeczytałam serial.
zakrztusiłam się herbatą i ze śmiechu oplułam kota
:lol: :shock: :D
riv

'Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć...'
Avatar użytkownika
riv-er
 
Posty: 173
Dołączył(a): Wt, 13.01.2009 22:08
Lokalizacja: Kraków

Re: mrug i gały

Postprzez ZENOBIA Pn, 26.01.2009 22:31

czyli rozumiem z tego ze chetnie bedziesz sie wymieniac z nami w tej kolejeczce oczekujacej na rzucenie nastepnego odcinka ? w razie czego moge kota popilnowac :wink:
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: mrug i gały

Postprzez Constantine Pn, 26.01.2009 23:30

Ja chyba nie zasne do rana ze śmiechu...idę zabijać okna, bo cos było o jakiejsi torpedzie :lol: :lol: :lol:
Constantine
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn, 26.01.2009 12:01

Re: mrug i gały

Postprzez nemo Wt, 27.01.2009 17:42

:)
300 dni później. wszystko było tak samo....
wszystko się zmieniło. i to był konstans.
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 5282
Dołączył(a): Pt, 26.10.2007 21:01
Lokalizacja: Milano Parano

Re: mrug i gały

Postprzez Constantine Wt, 27.01.2009 18:05

Nie, no to się nie może tak zakończyć...nie, nie, nie. Ja prosze cd. Po pierwsze pióro i myśl trzeba szlifować. Po drugie skoro w mediach szlifuja i szlifują, taka np. moda na sukces odcinków kilka tysięcy, a tu co ??? Koło dziesiątego staniemy ??? No, nie ... ja to bym chciała jakis wątek o tej Hrabinie de Trąba Knur czy cuś. Taką arstokracyją powiało. Hej ! :D
Constantine
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn, 26.01.2009 12:01

Re: mrug i gały

Postprzez Anioł Stróż Wt, 27.01.2009 18:34

Hrabina de Trąba Knur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
obłęd!!! genialne!!!
pozdr.
Nadzieja matką mądrych.
Avatar użytkownika
Anioł Stróż
 
Posty: 217
Dołączył(a): Śr, 21.01.2009 09:24
Lokalizacja: z serca

Re: mrug i gały

Postprzez ZENOBIA Wt, 27.01.2009 18:40

:?
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: mrug i gały

Postprzez Anioł Stróż Wt, 27.01.2009 18:58

no co,Zenobiuś?
super ! :)
Nadzieja matką mądrych.
Avatar użytkownika
Anioł Stróż
 
Posty: 217
Dołączył(a): Śr, 21.01.2009 09:24
Lokalizacja: z serca

Re: mrug i gały

Postprzez nemo Wt, 27.01.2009 19:02

nikt nie pisał że to koniec!...
:twisted:
300 dni później. wszystko było tak samo....
wszystko się zmieniło. i to był konstans.
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 5282
Dołączył(a): Pt, 26.10.2007 21:01
Lokalizacja: Milano Parano

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasza twórczość