szczęśliwy dzień :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

szczęśliwy dzień :)

Postprzez nat Pt, 30.01.2009 13:39

Mam, mam , MAM! 8 marca "Szczęśliwe dni" :D
Pani Krystyno, już dziś dziękuję za Pani ukłony, a w marcu to ja się Pani skłonię w pas i to z pierwszego rzędu :D Wierzyć mi się nie chce, że mój debiut w Polonii będzie TAKI.
Bardzo sympatyczny Pan z kasy biletowej powiedział mi, że scena jest na wysokości 36 cm, więc spokojnie mogę się zdecydować na I rząd i wszystko będzie ładnie widać, a także obejdzie się bez bólu karku od zadzierania głowy. No to z wielką radością się zdecydowałam, a co, jak szaleć to szaleć!
Taki będę miała prezent prawie urodzinowy :D
Już się nie mogę doczekać, a co dopiero skupić nad 'ewolucją organizmów i umysłów'...
P.S.
Jeżeli "każdy kraj ma taką Sofię Loren, na jaką sobie zasłużył", to w takim razie Nasza RP zasłużyła się bardzo, skoro otrzymała taką nagrodę, jaką jest dla nas Pani.
Zdjęcia cudne, od 3 lat zbieram się, aby ponownie odwiedzić moje ukochane Włochy, ale jakoś się nie składa, dziękuję więc za ich namiastkę.
Mogę się odwdzięczyć widokiem Masywu Olimpu w grudniu br.

Obrazek

P.S.2
Właśnie udało się zdobyć bilety na "Dowód" w Poznaniu. Strzał w Polonię z dubeltówki :)
Pozdrawiam z ponurego Poznania, Natalia
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: szczęśliwy dzień :)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.02.2009 06:08

O to świetnie! Ale wysokość naszej sceny w Polonii!!! Mnie zdumiała taka wiadomość. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja