Wyróżnienie i o festiwalu wciąż

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wyróżnienie i o festiwalu wciąż

Postprzez Julita89 Pt, 13.02.2009 21:50

Droga Pani Krysiu. serdecznie Pani gratuluję wyróżnienia specjalnego dla Pani Dziennka! No ja zawsze powtarzałam, że jest jedyny w swoim rodzaju, niezrównany i w ogóle fantastyczny i że bez niego jest cieżko, tak delikatnie mówiąc :wink: Z tym uzasadnieniem, które napisali zgadzam się w 100%, a najbardziej mi się podoba ,,za niepowtarzalny styl zapisków" i ,,za wytrwałość w wieloletnim redagowaniu swojej "gazety codziennej" DOKŁADNIE! Nie, całe to uzasadnienie jest genialne! Tylko szkoda, że ta ,,gazeta codzienna" już rzadziej codzienna, ale ja rozumiem, że Pani w wirze zajęć.
A a propos, skończyłam czytać ,,www.małpa2.pl". Super!!! Śmiałam się nieraz naprawdę do łez :D :D Najbardziej to chyba podobała mi się Pani podróż do Moskwy no i tradycyjnie już wakacje w Toskanii. No rewelacja, np. z Leną i z panem który nie mógł się nadziwić, że pierwszy raz podoba mu się babcia i Pani wytłumaczenie zdziwionej Lence, która pytała:
,Babciu, ten pan mnie przedrzeźnia czego on chce?"
,,Nic kochanie, babcia ma branie" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , albo wycieczki z panią Magdą. No i wyjazd Adama i Jędrka na obóz! To dopiero były przeboje! :lol: :lol: Coś fantastycznego! Jestem tą książką zachwycona, jak każdą Pani.
Ach tyle pochlebnych recenzji z Berlina o ,,Tataraku" jak widziałam w telewizji! No cudownie! Tylko, żeby tylko na słowach nie poprzestali. Mam nadzieję, że nie poprzestaną. No to czekamy do jutra. O matko, jak trudno np. robić sobie herbatę z zaciśniętymi kciukami!! :mrgreen: o sprzątaniu już nie wspominając :wink:
Jeszcze parę zdjęć dla Pani

Obrazek


Obrazek


Obrazek

i fragment z Berlina
http://www.tvp.pl/filmoteka/cykle-filmo ... 9-ems-1102

Pozdrawiam Panią najserdeczniej!
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Wyróżnienie i o festiwalu wciąż

Postprzez Krystyna Janda So, 14.02.2009 09:49

Bardzo , bardzo dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja