Hiacynt i nie tylko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Hiacynt i nie tylko

Postprzez nat Pt, 06.03.2009 11:58

Tak, to był hiacynt z domowej 'hodowli' :) I to w dodatku bliźniaczy. Trochę zapachu wiosny w pokoju.
Dołączam materiał o "Tataraku" z Gali. O, ten:
Obrazek
który jest w całości tu:
http://img150.imageshack.us/my.php?image=p30587682.jpg
I maleńka fotorelacja z planu "Rewersu", choć w sumie to prezent dla nas, Pani wie jak jest :) :
http://film.onet.pl/zwiastuny/0,64879,1 ... onews.html
Już podczas wywiadu u TL zastanowiłam się czy TAK szybko urosły Pani włosy, czy to może do roli, teraz widzę, że fryzurka faktycznie do Rewersu, ale...czy one tak same urosły?
Jak Cieszyn miły to świetnie.
W takim razie udanego spektaklu, szczęśliwej drogi powrotnej.
Skończyłam "Moje rozmowy z dziećmi". Kupiłam dla mojej mamy, ale do 26 maja jeszcze dużo czasu i nie mogąc się powstrzymać przeczytałam przed nią :) Nie otwierając za bardzo żeby nie było widać i 'łyknęłam' w jedno popołudnie. Świetna pozycja, naprawdę. Życzyłabym wszystkim dzieciom by ich rodzice potrafili tak z nimi rozmawiać. Mam nadzieję, że niektórzy rodzice po tej lekturze co nieco przemyślą i zaadaptują do swojej domowej rzeczywistości. Jest Pani wspaniałą mamą i babcią!
A mnie na szczęście antybiotyk mnie nieco wypionował, bo musiałabym zrezygnować z Warszawy... Co tam z Warszawy, z Polonii! Z Pani! Niech żyje medycyna ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę,
N.
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: Hiacynt i nie tylko

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.03.2009 21:45

Dziekuję. Włosy przedłożone do "Rewersu" bo tak sobie zażyczył reżyser. Nie lubię tych przedłużanych włosów bo się średnio śpi na tych supełkach i a i mycie do bani... Jeszcze dwa tygodnie...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja