Piękny widok

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piękny widok

Postprzez zuzanna6 Wt, 17.03.2009 20:17

Kochana Pani Krystyno

Z prawdziwą przyjemnością śledzę listy pisane do Pani, gdyż ma Pani cudownych forumowiczów. Uwielbiam te wszystkie zdjęcia i linki, cóż za czujni ludzie, gdzie oni to wszystko wynajdują...ale dzięki NIM, i ja oko i duszę nacieszę. Gratuluję Pani wszystkich sukcesów.

Nie wiem, co Pani ma takiego w sobie, że przyciąga Pani do siebie tylu cudownych ludzi. Nie wiem, jak Pani to robi, że i ja mam taką potrzebę pisania do Pani. Serdecznie dziękuję za każdą odpowiedź na moje listy ( niech Pani nikomu nie mówi, ale znam je wszystkie na pamięć – to z radości). :D

W poniedziałki mam zawsze duży kłopot, bo chyba stacje telewizyjne postanowiły sobie robić na złość i to, co może się podobać, jest właśnie w poniedziałek – teatr, Tomasz Lis, Szymon Majewski...Wczoraj wygrał teatr oczywiście. Jak to miło, gdy człowiek tak w biegu włącza TV, sprawdza, co gdzie będzie, myk – a tu Krystyna Janda. Hi hi – piękny widok. Mile mnie wczoraj Pani zaskoczyła, ale cały czas bałam się, że jednak Janusz Gajos strzeli Pani w plecy. Daleko mam do Warszawy, daleko mam do Łodzi, to chociaż nie popuszczam powtórek w TV.

Czy nie uważa Pani, że Janusz Gajos to też mistrz aktorstwa? To też wielki aktor, prawda? Uwielbiam go, a jego wszystkie role są zagrane przepięknie. Ciekawa jestem jak układa się współpraca na scenie jak spotykają się dwie takie osobowości? Czy to ułatwia, czy utrudnia? A może nie wolno nam poplotkować na ten temat? :D
Pozdrawiam cieplutko i wiosennie. Zimo, nie wracaj!
Zuzanna
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Re: Piękny widok

Postprzez Krystyna Janda Wt, 17.03.2009 20:32

Wolno, wszystko wolno. Pan Janusz Gajos jest wspaniałym aktorem i spotkanie z nim to zawsze przyjemność i dla widzów i dla partnerów. Ja miałam szczęście grałam z Januszem dość dużo i bardzo to lubię, ale się Go boję- trochę. Bardzo dziękuje za miłe słowa. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja