Szanowna Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szanowna Pani Krystyno

Postprzez Gosia Muraszko N, 22.03.2009 00:19

Od wielu lat jestem Pani ogromna wielbicielka!Jak mieszkalam w Polsce prowadzilam cos w rodzaju dziennika o Pani osiagnieciach.Wyslalam go Pani po wyjezdzie z kraju.Teraz nie mam takich mozliwoci aby uczeszczac do teatru i podziwiac Pani sukcesy na scenie,niestety w kraju nie bywam czesto.W Niemczech mieszkam od 15 lat a od 11 jestem w zwiazku z partnerka,obie mamy tu firmy oraz aktywnie dzialamy w znanej Pani firmie AMWAY.Moje pytanie jest jednak bardziej zwiazane z Pani zawodem.Jest Pani wybitna aktorka i wspanialym rezyserem,chcialabym zapytac czy kiedykolwiek wyrezyserowalaby Pani film o tematyce,, ludzi kochajacych inaczej,, Tu w Niemczech spolecznosc jest otwarta na takie pary jak my,jednak w Polsce jest to temat tabu.Ludzie nie potrafia pojac,ze zyjemy tak samo jak inni,kochamy tak samo,cierpimy i cieszymy sie jak wszyscy inni!Nie robimy nikomu krzywdy,lecz niejedokrotnie jestesmy krzywdzeni przez spolecznosc.Malo jest w Polsce filmow o tej tematyce,ludzie sie boja,nie rozumieja,myla pojecia.Bardzo chcialabym poznac Pani zdanie na ten temat. Z wyrazami szacunku

Malgorzata Muraszko.
Gosia Muraszko
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 21.03.2009 23:17

Re: Szanowna Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda N, 22.03.2009 13:20

Wyreżyserowałam. Jeden z filmów z serialu Męskie- Żeńskie pod tytułem "Danie świąteczne" bardzo mi zależało na tej realizacji i moim zdaniem powiodła się , ale poza jedna emisja nigdy już tego nie powtórzono. Uznano za kontrowersyjne. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja