Dancing...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dancing...

Postprzez amc Pn, 23.03.2009 22:45

Pani Krysiu,

dojechałam do domu a jeszcze Panią "słyszę w głowie"
(boszzeee brzmi jak wczesny objaw schizofreni... głosy w głowie... :wink: )

i że tak powiem
na żywo jest Pani lepsza niż na płycie.

Na płycie jest Pani tak cholernie poprawna, dokładna i często tak spokojna
że aż jak nie Pani.
Nie chciałabym ranić Pani uczuć jeśli się Pani czuje sentymentalnie przywiązana do CD.
Ale wolę jak Pani się śmieje albo chociaż uśmiecha jak śpiewa...albo krzyczy jak recytuje.
Jak pani (gra że) jest
"roześmiana i rozmażona" a na CD to raczej
"rozbita i zamrożona".
Ja taką panią lubię oglądać/słuchać w tej roli. Taka preferencja osobista.
No i niestety (pójdę do foniatryczno-pulmonologicznego piekła za to co napiszę) ale lubię tą Pani aktorsko - papierosową chrypkę. Ja wiem że to obiektywnie ujmując źle, ale bez chrypki miłaby Pani tak troszkę głos "bez wyrazu".

Ale i tak wiem że mnie sąsiedzi znielubią za to CD... :mrgreen: :mrgreen:

W każdym razie jesli idzie o dzisiaj ... jak to ktoś napisał w Fan Clubie że jak Panią widzi to ma (cytuję) "orgazm duszy"
no to ja tak chyba zbliżyłam się do tego stanu dziś :oops: :oops: Bardzo dziś Dancing dobry.
no nic

do jutra
znaczy do Wrocławia
(aha chciałam zaznaczyć że PKP to ździerca! bilet na pociag jest 3x droższy niż na Panią...wniosek: Proszę podnieść ceny biletów :wink: )

ps. i wszystkiego wiosennego:
Obrazek
u mnie już kwitną na dobre
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dancing...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.03.2009 20:51

Ten Wrocław mnie wykończył, podróż próba i dwa koncerty....trochę to za dużo. Jak zeszłam ze sceny padłam na podłogę i leżałam i było mi wszystko jedno... Pozdrowienia i życzenia sił...ach i góry pieniędzy an bilety kolejowe...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja