Matka dała czadu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Matka dała czadu

Postprzez amc Śr, 25.03.2009 06:58

Pani Krysiu,

z dużą poranną prędkością wpadłam tylko powiedzieć, że to co Pani wczoraj zaprezentowała we Wrocławiu...

mój Ojciec na takie wyczyny kobiet mówi:
"matka dała czadu"
(to cytat z pewnego amerykańskiego serialu)

a jesli idzie o Pani formę wczoraj...
to za cytuję z kolei moją przyjaciółkę z Liceum która na takie okazje ma inne powiedzonko
"Nie wiem co ona bierze,
ale ja też chce..."

A za to jak się rano opbudziłam w waraszwie to zmarzłam od samego wyglądania przez okno...
Obrazek
I zmarzły mi plecy też jak otworzyłam e-mialową skrzynkę i przeczytałam przed chwilą
że o 15.30 czeka mnie zebranie w rektoracie...
No trudno. Będę sobie o Pani - wczorajszej myślała żeby przetrwać to "miłe" spotkanie z tymi..."miłymi panami" ( :evil: ).

aha no i ja znów w myślach porównywałam do POLONII....
i znów POLONIA góra. Macie miłą dla widza, przemyślaną organizcję.

Wczoraj przezyłam różne "zabawne" problemy m.in.: jak pani powiesi kurtkę w szatni nie może pani już pojść na kawę, bo już sprawdzimy bilecik przed szatnią i nie może pani wyjść poza obszar sprawdzania...
oraz pouczenie że nie wystarczająco dobrze wyrzucam śmieci, pani sprzątająca byłą uprzejma mnie pouczyć że papier po kwiatach wpychamy do kosza głębiej bo tak jak ja wrzuciłam trochę wystaje. Mam brzydnki charkter i pani od kosza kazałam samej sobie ten papier wsadzić głębiej, a panią od kurtek :D i poszłam na tą kawę. Co prawda z kurtką, ale nerwy mi opadły.


Ciepła życzę!
rozgrzewające myśli załączam
A.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Matka dała czadu

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.03.2009 21:04

Bardzo mnie Pani rozśmieszyła przeżyciami z POLONII . Szczególnie rozbawił mnie " obszar sprawdzania"...Super! A nasza Pani która sprząta ma wyższe studia , radzę uważać. Pracuje wu nas bo się w domu na emeryturze nudzi, a teatr uwielbia. Sprząta koncertowo...Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja