agnieszka osiecka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

agnieszka osiecka

Postprzez prague Śr, 25.03.2009 21:49

Pani Krystyno,

Zainspirowana m.in. Pani wspomnieniem o Agnieszce Osieckiej, które ukazało się pierwotnie w miesięczniku "Uroda", a które odczytałam na stronie internetowej poświęconej twórczości Agnieszki Osieckiej właśnie, w ostatnim czasie, ku mojej radości, zaopatrzyłam się w płytę prezentującą koncert ZIELONO MI z 1997 roku zarejestrowany podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz rozmowy o zmierzchu i świcie, które z Agnieszką Osiecką prowadzi Magda Umer...

Czy miała Pani możliwość i przyjemność obejrzenia koncertu, w którym wzruszająco wykonała Pani utwór NA ZAKRĘCIE oraz wysłuchania wywiadu biograficznego z Agnieszką Osiecką? Jeśli tak - jakie wrażenia?

Pozdrawiam cieplutko w chłodny wieczór, Monika
"...wiem, że sprawiam wrażenie nudziary, która tylko siedzi i jest smutna, nie wychodzi z chaty i w ogóle beznadzieja i dół..."
Avatar użytkownika
prague
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 03.03.2009 08:00

Re: agnieszka osiecka

Postprzez Krystyna Janda Cz, 26.03.2009 21:11

Czyżbym dobrze zrozumiała że namawiam mnie pani do opisania wrażeń na własny temat? Koncert "Zielono mi" obejrzałam oczywiście jak i wszystkie wymieniane tytuły. . To było bardzo dawno. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja