Za Pani uśmiech, za wiosnę w mojej głowie...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Za Pani uśmiech, za wiosnę w mojej głowie...

Postprzez Julita89 So, 28.03.2009 14:46

Kochana Pani Krysiu, dziękuję serdecznie za Pani odpowiedź ,,Dziekuję . To także święto Widzów, wiec wszystkiego dobrego." i te życzenia. No właśnie, ja tyle dobrego zawdzięczam Pani i Polonii! Aż się rumienię z radości, jak sobie pomyślę, że świętuję ten dzień mogąc się nazwać widzem w Pani Teatrze! Więc w związku z tym wszystko jest nie tylko dobrze, ale wspaniale :D
I wiosna nam wreszcie przyszła! Miejmy nadzieję, że na dobre. W każdym razie mnie dzięki Pani tak ta wiosna w głowie szumi, że ja dziękuję! :oops: :D A wizyty u Pani w Polonii, Pani uśmiech, który zobaczyłam przy naszym ostatnim spotkaniu w poniedziałek i Pani odpowiedzi tutaj dają mi taką energię, że góry się chce przenosić!
Pozdrawiam Panią bardzo wiosennie i życzę by w taki piękny weekend znalazła Pani trochę czasu na spacer, a także uśmiechu, który tak uleczająco działa. A ja wracam przenosić góry :wink:
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Za Pani uśmiech, za wiosnę w mojej głowie...

Postprzez Krystyna Janda N, 29.03.2009 07:30

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja