Dancing 23.03

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dancing 23.03

Postprzez Matowy N, 29.03.2009 23:14

Szanowna Pani Krystyno,

Z napisaniem tego postu czekałem specjalnie aby opadły emocje....ale one trwają. Spektakl był przewspaniały, naprawdę trudno mi odnaleźć słowa, które mogłyby wyrazić moje wrażenia i refleksje. Nastrój był wyczuwalny już w pierwszych minutach przedstawienia i dałem się ponieść przez cały czas jego trwania. Z gęsią skórką. Nieustannie. To co ja mogę zrobić to tylko powiedzieć najprostsze i najskromniejsze DZIĘKUJĘ. Ale moja wdzięczność dla Pani za ten wieczór i emocje jest ogromna.

Chciałbym dodać coś jeszcze. Zawsze odbierałem sobie prawo do napisania o Pani osobistych sprawach bo bardzo szanuję Pani prywatność. Ale poruszany na forum wątek sesji zdjęciowej po prostu mnie zniesmaczył i zasmucił. Pozwolę sobie wyrazić jedną myśl. To co Pani zrobiła w "Dancingu" i "Tataraku" jest w moim rozumieniu najpiękniejszą i najgłębszą rzeczą, jaką można zrobić dla drugiego człowieka, dla człowieka kochanego. Dla mnie to wyrażenie krystalicznej i czystej miłości i wielkiego szacunku. Dla takich gestów warto żyć chociaż jeden dzień.

Proszę mi wybaczyć moją śmiałość i dziękuję za przeczytanie tej wiadomości.

Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie, życzę wszystkiego dobrego.
Pozostaję z szacunkiem

P.S. A w mojej głowie ciągle "ekcentrycy, ekscentrycy" ... przyjdę na spektakl jeszcze raz...to pewne :D
Matowy
 
Posty: 86
Dołączył(a): N, 04.05.2008 15:39

Re: Dancing 23.03

Postprzez Krystyna Janda Pn, 30.03.2009 21:36

A czy jest za krótki? Bo część widzów tak twierdzi. ja uważam ze godzina to akurat , na taki temat i taka godzina...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja