29 marca

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

29 marca

Postprzez Julita89 N, 29.03.2009 21:22

Pani Krysiu, śliczni ci Pani nowi lokatorzy jak ich Pani nazywa. Piękne zdjęcia, bardzo mi się podobają te z ogrodu... odmienionego rzeczywiście. A teraz będzie już coraz lepiej! Och jak tak patrzę na te zdjęcia, to aż mnie tęsknota za moim ogrodem w domu ogarnia... Brakuje podziwiania na żywo jak puszczają te pąki na drzewach, jak pojawiają sie pierwsze kwiaty... Może jeszcze zdążę wrócić i trochę się pozachwycać.
A imiona piesków bardzo bardzo :) Rozbawił mnie ten stoicki spokój Tesi! Ale Kropka, ten Pani diabeł, o którym kiedyś Pani pisała, pewnie mniej zadowolona? :mrgreen: Mnie tylko zastanawia jak Pani koty, tak żyją w zgodzie z tymi wszystkimi psiakami??? :wink: I żadnych wojen , zgrzytów i tym podobnych rzeczy? Ciekawe...
Zawsze strasznie chciałam mieć psa, od dzieciństwa. Ale w sumie to zawsze o jednym myślałam, a u Pani tyle ich! Ale to mi się podoba! Ile ich już właściwie Pani ma???
Tak, pies to jest też ta zaleta, że się już nie ma jak od spacerów wykręcić :wink:
A sprawa brania psów ze schroniska... właściwie to nie boi sie tak Pani?
Życzę, aby te słodkie małe psiaki dobrze się chowały i wiosenną radość wprowadzały (ojej, zaczynam wierszem? niedobrze :wink: ), dla Pani spokojnej nocy i udanego dnia, wszystkiego dobrego i całe tony moich ciepłych myśli o Pani dla Pani wysyłam!
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: 29 marca

Postprzez Krystyna Janda Pn, 30.03.2009 21:32

Ja nie boje się takich drobiazgów. A w tej chwili psów jest trzy , koty dwa domowe i dwa dochodzące. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja