To co potrzebne do egzystencji i przepis na....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

To co potrzebne do egzystencji i przepis na....

Postprzez Julita89 Pn, 30.03.2009 22:36

Droga Pani Krysiu, napisała mi Pani ,,Ja nie boje się takich drobiazgów. A w tej chwili psów jest trzy , koty dwa domowe i dwa dochodzące. Pozdrawiam."
No to nieźle! Ilość pokaźna! :wink: Ale to pięknie.
Bardzo mi sie spodobało to Pani stwierdzenie ,,Myślę powoli ze Forum stanowi trzon publiczności na moich spektaklach...co będzie dalej...zestarzejemy się razem też?" Ach, aż tak pięknie ma być?? Ja lepszej opcji nie widzę! A co do Pani Teatru, to obiecuję, że przy każdej okazji, zawsze do Pani. Samolubnie powiem: to jest potrzebne do egzystencji! Mówię z autopsji.
Przypomina mi sie to co Pani mówiła kiedyś o obowiązkach.... bo właśnie ja mam ten problem ostatnio, że zamiast zająć się tym czym powinnam, to do komputera wiecznie, bo w ten sposób do Pani bliżej... ale staram się (bezskutecznie) od Pani uczyć tego perfekcjonizmu choć do takiego nie mam szans dojść...
Pani Krysiu, proszę mi "sprzedać" jakiś Pani przepis na sukces, bo to jedyna możliwość żebym się w końcu otrząsnęła :oops: :wink: Bo to czas najwyższy, te trzy prace mamy oddać do końca kwietnia, a ja no nie mogę jakoś na ziemię wrócić :D O matko, czy to nadal po spotkaniu z Panią??? :oops:
Moc serdeczności dla Pani wysyłam, pozdrawiam też Pani Mam (dlaczego Mam? Ale sympatycznie!) i wracam do płyty z Dancingu... ojej no i widzi Pani...? :D
Pani Krysiu, a teraz najważniejsze, bo tu na forum ostatnio nieciekawie się działo, więc tym bardziej chcę Pani podziękować, za Pani obecność tutaj z nami, za cierpliwość i chcę żeby Pani wiedziała, że co by się nie działo, JA ZA PANIĄ MUREM ZAWSZE!!!
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: To co potrzebne do egzystencji i przepis na....

Postprzez Krystyna Janda Wt, 31.03.2009 06:20

Coraz częściej myślę ze sukces to szczęście i inteligencja, no apotem talent żeby z z wniosków zrobic użytek.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja