to i owo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

to i owo

Postprzez nat Śr, 01.04.2009 08:59

Oj...nieco mnie zmroziły wieści na temat zdrowia Pana Grzegorza... Zwłaszcza, że... No w każdym razie trzymam kciuki żeby infekcja odpuściła...
Okna z Brzeskiej takie trochę mało optymistyczne delikatnie mówiąc. Pisała Pani o wesołych psiakach plątających się wśród swoich panów specjalnej troski, a ja patrząc na te okna zastanawiam się ile niewesołych dzieci się za nimi kryje i jak im tej troski brak... Cyfrowy Polsat w kontraście...rewelacyjne i jednocześnie zatrważające zdjęcie.
Pani Krysiu, szkoda, że przydarzył się ten wywiad w takim kształcie. Karygodna nielojalność. Oby nie stał się pożywką dla brukowców, bo jak zaczną rozdrapywać i dorabiać swoje ideologie... No ale ponoć nie należy się tym przejmować.
Na pewno dzisiaj ostatni dzień zdjęciowy? Może reżyser, nie krzycząc ;), zrobił primaaprilisowy żarcik? ;)
Wznoszę toast herbatą karmelową za aktorów i całą ekipę.
Niechaj montaż lekkim będzie no i ... czekamy na gotowe dzieło.
A ja ruszam w wielki dzień... Dziś stanę się pełnoprawną magistrantką... Deklaracja już wypełniona, brakuje tylko podpisu promotora i...tematu. Ale na szczęście jest w głowie, tylko w bardzo nieporadnej formie, pan psor na pewno pomoże to ująć w naukowe ramy.

Ach, jeszcze coś:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam ciepło,
N.
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: to i owo

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.04.2009 20:40

I pomyśleć ze to mój drugi film po " Człowieku..." Chyba muszę pisać pełne tytuły bo u Najsztuba gram" Ufo" a nie "Ucho" .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja