Protestuję ;)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Protestuję ;)

Postprzez Magnolia So, 18.04.2009 11:43

Pani Krysiu,
mam uprzejmą prośbę... zajrzałam do korespondencji, tam list 'amc', i zdjęcie Pani z TVP Kultura, ja protestuję, ja nic nie wiem! :cry:
Czy to wszystko nie może być w kalendarzu?, co gdzie kiedy... zapewne o "Tataraku" Pani opowiada...
Chciałabym w tym uczestniczyć, chociaż tym w TV... bądź radio...
Ale pewnie wszystko się tak szybko dzieje, że nie ma Pani czasu.
Och... wezmę się sama za poszukiwania i rozpytywania, może to coś da :P

Póki co..
--------------------------------------------
niedziela 2009-04-26 05:20 TVP 2
Męskie-żeńskie
Serial obyczajowy o problemach współczesnych kobiet i odwiecznej wojnie płci. Jego bohaterką jest...
reż.Krystyna Janda, wyk.Krystyna Janda, Maria Seweryn, Beata Zygarlicka, Sylwester Maciejewski, Borys Szyc, Anna Majcher, Teresa Szmigielówna
Polska 2003
---------------------------------------------
niedziela 2009-04-19 10:40 KINO POLSKA
czwartek 2009-04-23 18:00
piątek 2009-04-24 05:40, 10:20
Rodzina Połanieckich
Stanisław Połaniecki odwiedza austriackie miasteczko Reichenhall, gdzie przebywa jego znajoma z...
reż.Jan Rybkowski, wyk.Andrzej May (Stanisław Połaniecki), Anna Nehrebecka (Marynia), Czesław Wołłejko (Pławicki), Alicja Jachiewicz (Krasławska), Bronisław Pawlik (Waskowski), Jan Englert (Hipolit Apolinary Maszko), Krystyna Janda
Polska 1978
----------------------------------------------
Obrazek

Pozdrawiam słonecznie /za oknem... "dysc pada" :wink: /
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Protestuję ;)

Postprzez Krystyna Janda N, 19.04.2009 05:56

Dziękuję . Czasem zapominam o czymś że trzeba być może wpisać. A za Męskie - Żeńskie dziękuję , nie wiedziałam. W Rodzinie Połanieckich nie występuje to pomyłka od lat , w jednym z odcinków w Wenecji przechodzę przez ulice ale tylko dlatego ze byłam tam z ówczesnym mężem Andrzejem Sewerynem i tak mnie "przepuścili" dla zabawy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja