18 kwietnia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

18 kwietnia

Postprzez Julita89 So, 18.04.2009 13:35

Pani Krysiu, napisała mi Pani ,,Przydało by mi się to nagranie kilka razy w ciągu dnia, na nerwy ,na uspokojenie. Ukłony." Efekt murowany, proszę mi wierzyć! Tylko myślę co by na Panią tak mogło podziałać, jak Pani na mnie, bo sama Pani na siebie to chyba nie? :wink:
Wczoraj nie miałam okazji zobaczyć Pani w TVP Kultura, nic nie wiedziałam, strasznie mi źle z tym było, ale już nadrobiłam zaległości. Ja to się napatrzeć na Panią tam nie mogę... Poza tym blaskiem bijącym od Pani, to ja już nic nie widzę, tak mnie Pani olśniła.... znów... :oops: I ślicznie Pani w tej nowej fryzurce. Choć jak to mnie kiedyś zapytano, czy wolę u Pani długie, średnie czy krótkie włosy, odpowiedziałam, że takie i takie i takie też, bo ładne z ładnym zawsze ładne. Czyli bosko jak zwykle! No i znów się rozegzaltowałam, przepraszam :oops: A pan Kutz to kadził Pani kadził :wink: No i dobrze, tak ma być! Wszystko pięknie, ale tego co powiedział kiedyś o Pani w związku z ,,Pestką" to i tak mu nie zapomnę. Czytałam to gdzieś u Pani, już nie pamiętam teraz gdzie...
Ważne, że ,,Męskie - żeńskie" wraca! Super! Hmmm to ja się chyba położyć nie zdążę, taka pora... :wink:
Dowcipy o kobiecie boskie!
Dobrze słyszeć, że z Panem Grzegorzem i Panią Zofią lepiej. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie na prostą...
Uwielbiam jak Pani załącza, jak co roku, zdjęcia tych drzew z Pani ogrodu.
Więc ,,hakowała" Pani młodzież? Rzeczywiście ładnie się to nazywa. Ja myślę, że ich Pani zahakowała równo i już nie ma dla nich ratunku :D Wiem, bo sama to teraz przechodzę, też mnie tak Pani zahakowała.
I za to, między innymi, dziękuję!
Pozdrawiam Panią najserdeczniej!
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: 18 kwietnia

Postprzez Krystyna Janda N, 19.04.2009 06:03

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja