film, a DVD

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

film, a DVD

Postprzez Olgita Śr, 22.04.2009 12:28

Pani Krystyno,

pare dni temu czytajac Pani wpis w dzienniku o tym, ze "Tatarak" nadaje sie tylko do kin i nie bedzie sprzedawany w formacie DVD bardzo sie zmartwilam...Z czystego egozimu rzecz jasna poniewaz nie mieszkam w Polsce i nie bede miala okazji zobaczyc tego dziela w kinach (a raczej tak mi sie wydaje).
Mam zamiar pojawic sie we Wroclawiu 31go lipca...czy bede miala szanse ogladnac gdzies jeszcze ten film?
Zupelnie nie orientuje sie jak dlugo po wejsciu na ekrany kinowe dany film jest grany. Czy moglaby mnie Pani, ze tak powiem uswiadomic?

Bardzo chcialabym zobaczyc ten film jak zaden inny i oczywiscie najlepiej w kinie. Pisalam Pani kiedys, ze tematyka jest mi bardzo bliska...

Pozdrawiam Pania serdecznie, majac nadzieje, ze jednak bede mogla ogladnac to arcydzielo, Pana Wajdy i Pani.

Olga
Olgita
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz, 29.01.2009 19:10
Lokalizacja: Moskwa

Re: film, a DVD

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.04.2009 06:26

Ja nie pisałam że nie będzie , oczywiście za jakiś czas pewnie będzie , ja pisałam ze mały format mu szkodzi tylko tyle... Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja