pozdrawiam mój fan-club...

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez podraza3 Wt, 21.04.2009 08:15

:D kiedyś, bardzo dawno temu, violetta villas powiedziała: "nieważne co mówią, ważne żeby mówili"... i faktycznie to się sprawdza :!: nie wiem, może coś wam podrzucę :wink:
nie powiem, analiza KOŁYSANKI niezła, tylko troszeczkę szkolniacka. dobrze, że nie analizujecie wierszy elliota, bo też by się chłopakowi oberwało :oops:..
oto dwa "prezenty" dla was ode mnie.

+++
idę sobie chodnikiem
wyciągam dłoń z pięcioma groszami -
wrzucam je do kanału,
ludzie myślą: MILIONER


+++
w święta
jakoś
dziwnie
człowiek
więcej pamięta...

...drobiazgów.
podraza3
 
Posty: 56
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 01:28

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez sonja Wt, 21.04.2009 08:35

Rafał. Tutaj nie chodzi o Twoje wiersze. Pisz skoro lubisz i musisz, cos Ci to daje, jak sam napisales leczy Twoje kompleksy i frustracje. To ładna metoda. Bywaja duzo gorsze.
Masz swoich odbiorców, bo licze na to, ze sa ludzie, ktorym to sie podoba i kupuja tomik, beda kupowali płyte. Chyba zapomniałes od czego zaczeła sie "burza". Od Ciebie, bo nie spodobało Ci sie to co napisał Andriej, choc prosiłes o szczerosc. Wyraził swoje zdanie. Tyle. To Ty zaczałes sie pienic i zachowywac jak urazony przedszkolak, tupałes nogami,obrazałes, a nawet pobiegłes do Pani Przedszkolanki. Po co? Niewazne, nie oczekuje odpowiedzi. Trzymaj sie swoich chmur, jestes tak nadęty, ze napewno poszybujesz wysoko. Pamietaj tylko, upadek z wysoka bardziej boli. No, miłego! co tam sobie chcesz.

Za prezenty dzieki, rozbawiły mnie...to mile. :)
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez kibic Wt, 21.04.2009 10:40

jak sama Sonju wiesz tu wiele emblematow leczy swoje kompleksy poprzez pisanie z innymi emblematami... a jest to piekne bo nie szkodliwe...
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez Nostalgija Wt, 21.04.2009 13:18

podraza3 napisał(a)::D kiedyś, bardzo dawno temu, violetta villas powiedziała: "nieważne co mówią, ważne żeby mówili"


pozazdrościć życiowego motta...

podraza3 napisał(a):analiza KOŁYSANKI niezła, tylko troszeczkę szkolniacka.


Jak ktoś sie zachowuje jak uczeń podstawówki to się go tak traktuje. Wiesz z dziećmi rozmawia się inaczej niż z dorosłymi.

podraza3 napisał(a):dobrze, że nie analizujecie wierszy elliota, bo też by się chłopakowi oberwało :oops:.


No gratuluję Ci zarozumiałości. Koło Szekspira się ustaw jeszcze...
Nie ta klasa ani literacka, ani mentalna.
Nostalgija
 
Posty: 3765
Dołączył(a): Wt, 27.03.2007 22:20
Lokalizacja: z otchłani źrenic

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez podraza3 Wt, 21.04.2009 15:44

... do nikogo nie pobiegłem na skargę. to wasza opinia. tylko stwierdziłem w liście do pani jandy pewien fakt. dalej; macie do mnie pretencje, że nazwałem kogoś, "dziwnym", a wy przecież tacy jesteście porządni i eleganccy, tylko... sami walice epitet za epitetem. nie chce mi się cytować, bo wiecie co piszecie.

pisząc, nie leczę swoich flustracji - proszę, czytajcie dokładnie, to co napisałem na stronie, a nie wyciągajcie z kontekstu. i tak dalej, i tak dalej... wiem, że jest zasada. jeśli wchodzi się między wrony, trzeba krakać jak one. ja nie zamierzałem stąd natychmiast tysiąc zarzutów: nadęty, flustrat, obrażalski, przedszkolak... a tak dla przypomnienia: zaczęło się od tego, że stwierdziłem GŁOŚNO, iż łatwo jest kogoś krytykować bez podania konkretnych zarzutów i to stwierdzenie, wypowiedziane z imienia i nazwiska - wywołało wojnę totalną. nic więcej...

a tak przy okazji. to pytanie do andrieja leppera? pisząc swoje mądrości, jako nicka używasz imienia i nazwiska osoby - bądź, co bądź - publicznej? nie wspomnę już o hojarskiej, co chwilę przez ciebie przywoływanej, wstydzisz się własnego?... czy może brak ci odwagi, żeby je ujawnić... KONIEC.

nie zamierzam nic więcej pisać, bo to jak woda na młyn, a szkoda mi czasu. zaś wierszyki nadal będę sobie TUTAJ zamieszczał i szczerze mówiąc - znowu cytat. (takie małe zboczenie) :) lubię cytaty: - "mam w d... co wy na to"... - znając życie, zaraz będzie kolejny zarzut, ze jestem bufonem etc. - a to z herberta. :)
podraza3
 
Posty: 56
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 01:28

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez Nostalgija Wt, 21.04.2009 16:35

Wstawiaj sobie co chcesz, pisz sobie co chcesz. Tylko jeżeli oczekujesz pochlebnych opinii nie proś o szczerość. Jeśli już chcesz szczerych ocen nie oburzaj się że są one nie po Twojej myśli.
W jakim celu stwierdziłeś ów fakt w liście do KJ? Jeśli inny niż wyżalenie się/poskarżenie to najwyraźniej masz problem z przekazywaniem swoich myśli bo wszyscy jak jeden odebrali to mniej więcej tak "Plosem Pani bo Andzej mnie wyzywa..."
Więcej dystansu i pokory Ci życzę.
Nostalgija
 
Posty: 3765
Dołączył(a): Wt, 27.03.2007 22:20
Lokalizacja: z otchłani źrenic

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez KAMIL Wt, 21.04.2009 19:26

dziwny jest ten skrzat :roll: poczytam jak mnie podlacza do Swiata
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez Andriej Lepper Wt, 21.04.2009 23:31

podraza3 napisał(a):a tak przy okazji. to pytanie do andrieja leppera? pisząc swoje mądrości, jako nicka używasz imienia i nazwiska osoby - bądź, co bądź - publicznej? nie wspomnę już o hojarskiej, co chwilę przez ciebie przywoływanej, wstydzisz się własnego?... czy może brak ci odwagi, żeby je ujawnić...


1 - W mojej wsi nie jezd nikomu wiadome, by istniała osoba publiczna Lepper mająca na imię ANDRIEJ.
2 - Takoż nikt nie zna kogoś kto pełniłby funkcję posłanki, której nazwisko brzmi HojarskO.
3 - Tak, wstydzem siem i brak mnie odwagi jak setkom innych osób zarejestrowanych na forumie
pod najróżniejszymi nickami, którzy najzwyczajniej w świecie korzystaja z WOLNOŚCI WYBORU
w tym względzie.

zaczęło się od tego, że stwierdziłem GŁOŚNO, iż łatwo jest kogoś krytykować bez podania konkretnych zarzutów


Zapytałeś - co o tym sądzicie?
Jedni mogą sądzić, że Twoje grafomańskie żelki są cudne i napiszą: piękne, cudne.
Dla innych mogom być beznadziejne, więc napiszą: masakra i wiocha.
Nikt tu nie ma obowiązku uzasadniać swojego sądu o który poprosiłeś. Może, ale nie musi,
bo tu forum KJ, a nie krajowy panel krytyków literackich, którzy dokonują analiz pod względem
składni, konstrukcji, gramatyki, słowotwórstwa, podmiotu lirycznego, wyobraźni autora, operowania
przezeń metaforą, interpunkcją, rytmem, frazą i zarazą.

Zresztą jedna osoba naszkicowała Ci dość dokładnie swoją ocenę, to nie dość, że nie odniosłeś się
do tego merytorycznie, to nawet nie podziękowałeś. Wolałeś za to postękać w donosie do KJ.
Znów więc masakra i wiocha.

wierszyki nadal będę sobie TUTAJ zamieszczał i szczerze mówiąc - znowu cytat. (takie małe zboczenie) lubię cytaty: - "mam w d... co wy na to"...

To super, że już nie bedziesz pytał - co o tym sądzicie? Ja zresztą już siem dość ubawiłem,
więc i tak Twych zamieszczeń nie bede więcej czytał. Mam litość nad sobom, kruszyno, motylku ty mój.
Vance Havner: Tęsknię za niebem.
To właśnie nadzieja, że umrę - trzymała mnie przy życiu do tej pory.
Avatar użytkownika
Andriej Lepper
 
Posty: 9157
Dołączył(a): So, 25.10.2008 03:40

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez kibic Śr, 22.04.2009 08:57

zenada
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez sonja Śr, 22.04.2009 09:00

kibic Ty mi sie z wrobelkiem kojarzysz :P
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez kibic Śr, 22.04.2009 19:35

dowcipne
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Useful Lighting Fixtures Site

Postprzez FrankJScott Pn, 04.10.2021 00:52

To the person asking about kuzco lighting, wacc formula cfa, nemo lighting ellisse pendant double, flush mount, I highly suggest this top rated lighting fixture advice and don't forget wacker plate aldi, masiero sound pl3, modern forms of money includes class 10, wacky races catch the pigeon, how to connect the ceiling fan with remote control and light, table lamps walmart canada, casa di luce prishtine, hudson valley brewery incandenza, look at this high rated lighting fixture site as well as nemo lighting kepler minor, karmann ghia for sale australia, polished nickel adjustable task floor lamp, wacom pen, karmann ghia for sale uk rhd, lighting stores near me open now, masiero nappe 5, hudson valley weather forecast, try this awesome lighting fixture blog for foscarini lighting gregg, lighting shops sheffield city centre, modern forms minx collection, hudson valley hammers fc, modern ceiling fans for dining room, kuzco lighting archibald pendant, rustic flush mount ceiling lights canada, karmann ghia for sale uk 2019, See More Hebat Poker Online Idn Toko 20458d3
FrankJScott
 
Posty: 10583
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: 파워볼사이트 추천



Re: pozdrawiam mój fan-club...

Postprzez welfareheals N, 10.03.2024 06:15

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Wasza twórczość