Watpliwość

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Watpliwość

Postprzez michali Śr, 22.04.2009 06:35

Szanowna Pani,
To ze jest Pani wielką Aktorką/ Osobą jest mi wiadome ( choćby poprzez entuzjazm i zaangażowanie mojej Żony w śledzenie Pani twórczości, nadmienię że jeśli mówi "idziemy do teatru - wiem że do Polonii), juz w tym roku bylismy na Bogu, Boskiej, Ucho, Gardło Nóż i wczoraj na Watpliwości - która zrobiła na mnie NIESAMOWITE wrażenie. Jako "twardy facet" miałem łzy w oczach ( to chyba dobrze) zważywszy na przekaz...

Z ogromnym podziwem obserwowałem grę Pani Lidii Sadowej i szczerze mówiąc chyba jej gra powodowała "mokre oczy". Czy można za Pani pośrednictwem przekazać niskie ukłony i wyrazy podziwu talentu Pani Lidii?

Dziś moja Żona ma nadzieję obejrzeć premierę TATARAKu ( a ja niestety pewnie później...)

Największym prezentem dla mojej Zony jaki mógłbym zrobić jest "Fotel w Teatrze Polonia" a to chyba świadczy o naszym szacunku i podziwie Pani jako osoby i aktorki. Jeśli pojawi się możliwość ufundowania "fotela na widowni" proszę o informację, w przeciwnym wypadku będę musiał dokonac aktu wandalizmu :) (żart).

Skąd czerpie Pani tyle siły i energii???

Ukłony


MICHAŁ (maż Pastelowej Zony)

PS A może warto byłoby wprowadzić karty dla stałych widzów np pierwszeństwo w rezerwacjach biletów lub spotkania z aktorami po spektaklach....
michali
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 22.04.2009 06:15

Re: Watpliwość

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.04.2009 06:11

Wszystko przekaże, może Pan też napisać do pani Lidii na stronę teatru, zapraszam. Co do ułatwień, pomyślimy. Pozdrawiam. Aha, w sprawie energii, to geny.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja