pytanie do Pani Krystyny Jandy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pytanie do Pani Krystyny Jandy

Postprzez humanistka Śr, 22.04.2009 15:54

Dzień dobry!
Jestem z Krakowa, studiuję filologię polską - V rok studiów. Moja praca magisterska jest poświęcona twórczości Michała Bałuckiego. Wiem, że jest Pani reżyserką komedii Bałuckiego. Widziałam „Klub kawalerów”, a w najbliższej przyszłości, jeśli tylko sztuka znów pojawi się w repertuarze, chciałabym zobaczyć „Grube ryby " wystawiane w Teatrze Polonia.
Pani Krystyno, mam do Pani jako wspaniałej aktorki i reżysera kilka pytań. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź na forum lub bezpośrednio na mój adres mailowy (magdazywocka@interia.pl). Chciałam zapytać czy fragmenty Pani wypowiedzi będę mogła zacytować w swojej pracy magisterskiej? (oczywiście umieszczę odpowiedni przypis, że są to słowa Krystyny Jandy).
Moje pytania:
1. Dlaczego zwróciła Pani uwagę na komedie Bałuckiego i postanowiła je wyreżyserować?
2. Czy według Pani komedie Bałuckiego to ciekawe, warte uwagi , ale jednak błahostki pozbawione ambicji dydaktycznych?
3. Jak aktorzy i publiczność odbierają komedie Bałuckiego? Jakie sugestie odnośnie gry aktorskiej ma Krystyna Janda- reżyser?
Pani Krystyno! Pytania można oczywiście zupełnie pominąć. Najbardziej interesuje mnie bowiem Pani zdanie i to co Pani myśli o twórczości Bałuckiego- osobiste refleksje, za które z góry raz jeszcze serdecznie dziękuję!:) Pozdrawiam! Magdalena
humanistka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 11.03.2009 21:51

Re: pytanie do Pani Krystyny Jandy

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.04.2009 06:27

Czy Pani przypadkiem nie przesadza kobieto? Niech Pani weźmie moje wywiady w okresu premiery.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja