A na chmurze bal do rana, a pogoda rozśpiewana...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

A na chmurze bal do rana, a pogoda rozśpiewana...

Postprzez Jaśminowa Śr, 22.04.2009 21:09

Pani Krystyno!
Padam... Padam z nóg. Dzisiejszy dzień mnie wykończył emocjonalnie. Mamy w szkole Dni Wielokulturowości i się zaangażowałam w prowadzenie dwóch wykładów... Fajne to było doświadczenie, ale zmęczona jestem okrutnie. Chyba trochę z nerwów. A jeszcze przygotowujemy zakończenie dla maturzystów, więc same próby, występy, szkoła... Mierzę się z tekstem Wojtyły, piękny ale trudny. A poza tym normalne życie. Za dużo na głowe sobie ostatnio wzięłam i jeszcze sobie uparcie wmawiam, że ze wszystkim zdążę:D Jest tyle kobiet, które nie myślą i jakoś im idzie... Może trzeba czasem spróbować:D Pozwalam odpoczać swoim myślom nieposkładanym przy Osieckiej i Nosowskiej. Jaka to ładna płyta, słuchała Pani? Polecam. Bardzo ciepło Panią pozdrawiam i uciekam spać:) Na razie zielono mi i spokojnie, zielono mi...
Ania
Avatar użytkownika
Jaśminowa
 
Posty: 138
Dołączył(a): So, 14.03.2009 22:20
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: A na chmurze bal do rana, a pogoda rozśpiewana...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.04.2009 06:31

Da Pani rade . Wytrzyma Pani, a potem będzie Pani tęsknic i znów powymyśla Pani nowe zadania. I dobrze. Powodzenia. Płyty są mi znane i lubiane.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja