Wywiad bez autoryzacji - toż to skandal!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wywiad bez autoryzacji - toż to skandal!

Postprzez Sonnet Pn, 27.04.2009 15:30

Witam Pani Krystyno!

Ponieważ mogłam tylko przeczytać ten wątek (patrz link)
viewtopic.php?f=11&t=80581
a nie mogłam się dopisać do niego założyłam ... nowy wątek
"Wywiad jest nieautoryzowany, zdarzyło mis ie to pierwszy raz po 20 latach, dwadzieścia lat temu był to wywiad z panią Biełołus i teraz ten...no cóż...co ja mam powiedzieć? W rozmowie były i inne wątki, zawodowe ale ich nie użyto... A, wszystko jedno...Dziękuję." itp.

Toż to bulwersujące! Toż to skandal!
Tak się składa , ze jestem menadżerką gwiazd z showbiznesu i wiele osób mówiło mi, że p. P. Najsztub nie autoryzuje wywiadów. Zdziwiłam sie Pani Krystyno, że udzieliła mu Pani takiego ehshibicjonistycznego wywiadu, ale który nic nowego nie wnosi do tematyki śmierci czy żałoby.
Wszystkie portale plotkarskie zachłystują się tym, ze Pani nadal dzwoni do mężą mimo że on przecież nie zyje. Większość osób, którym umarł ktoś bliski machinalnie wykręca do niego numer telefonu. I przyłapują sie na tym. Ja do mojej mamy dzwonię tak juz od 5 lat.

Przeczytałem równocześnie wywiad z Panią w Vivie! i wydaje mi sie on o niebo lepszy! Pogłębiony.
Studenci teatrologii i filmoznawstwa będą z niego korzystać pisząc prace na temat Pani twórczości.

Kiedy jednak przeczytałem, że Pani nie autoryzowała wywiadu z Najsztubem bo nie miała nawet takiej możliwości zrozumiałem co się stało, sprytnie opublikował wywiad jak leci ... Ciurkiem.
Bardzo współczuję Pani, że p. Najsztub tak Panią zlekceważył, ze nie autoryzował wywiadu, co jest przecież niezgodne z prawem prasowym, że o elementarnej etyce dziennikarskiej i psychomanipulacji nie wspomnę ...
Zaskoczyło mnie też, że klasyk wywiadów p. Biełołus tez Panią tak potraktowała.
Jak ona by się czuła gdyby była na Pani miejscu ? Tylko nieliczni zachowują dziennikarskie standardy i nie schodzą na psy ?

Serdecznie pozdrawiam - Ela Sonnet
Sonnet
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 27.04.2009 14:26

Re: Wywiad bez autoryzacji - toż to skandal!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 28.04.2009 14:45

No cóż. Rzeczywiście może powinnam zaznaczyć ze chcę autoryzować , a ja tego nie powiedziałam bo wydawało mi się to oczywiste. Kłaniam się .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja