"Bagdad Cafe" i reszta...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Bagdad Cafe" i reszta...

Postprzez Nadia_ Wt, 19.05.2009 07:21

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

serdecznie dziękuję za umieszczane tu i ówdzie wzmianki o "Bagdad Cafe". Za ich sprawą mogę poznać od podszewki atmosferę pracy nad spektaklem i widząc, jak wiele czasu owa praca zajmuje i ile trudności czasem przynosi, docenić ją jeszcze bardziej.
Ogromnie się cieszę z autorów polskich przekładów piosenek. Trudno wyobrazić sobie wspanialszych poetów piosenki od Pana Poniedzielskiego i Pani Czapińskiej (chciałoby się za Panią Umer i Panem Poniedzielskim dodać: "psychoterapoetki" :)), oboje bardzo lubię i za mądrą twórczość wysoko cenię. Ma Pani niekwestionowany talent do wybierania najlepszych.
A ja tak lubię musicale, a jakby tego było mało - spektakl w Pani reżyserii! Jak ja bym chciała go zobaczyć! W takich chwilach nie mogę sobie wybaczyć, nie mogę losowi wybaczyć, że nie mieszkam w Warszawie. Oddałabym cały Kraków, wszystkie jego zabytki i przybytki kultury, całą Bydgoszcz, by mieć u siebie Pani teatr...

Pozdrawiam Panią cieplutko,
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: "Bagdad Cafe" i reszta...

Postprzez Krystyna Janda So, 23.05.2009 07:57

Zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Premiera we wrześniu. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja