Moja Droga KJ,

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Moja Droga KJ,

Postprzez Magnolia Śr, 27.05.2009 22:37

Witam serdecznie,

Co za czas mam... Ostatnio w mej pracy rozgrywa się istna "awantura o basie"... wokół mojej osoby... Ech...
W ramach odstresowania wybrałam się do kina, ale film raczej nie-rozweselajacy... "Ma na imię Sabine", dokument o 38-latce chorej na autyzm i o tym, co opieka medyczna może nam zrobić... Do czego może doprowadzić późna diagnoza i niewłaściwe leczenie...

Po drodze do kina wpadłam oczywiście do Polonii... O matko! Ile ludzi! Ale gładko i szybko zakupiłam bilet na DANCING na 7-ego czerwca... I wszystko zmierza w jednym słusznym kierunku: karmienie mej duszy słodkim zapachem teatru, Tego Teatru z częstotliwością raz na tydzień. Bankowo będę na DANCINGU i na SHIRLEY, w kolejnych tygodniach czerwca myślę o BOGU oraz DOWODZIE...

Ps. 1. A ja ciągle chora... Gardło leczone antybiotykiem a teraz jeszcze zapalenie spojówek...
Ps. 2. Bardzo dobre te truskawki z serkiem ;-)

Pozdrawiam najserdeczniej!
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Moja Droga KJ,

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2009 17:07

Na gardło ziarna lnu mielone odtłuszczone zalane wrzątkiem. Nie siemię lniane. Tak jak się przypomni...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja