w podskokach

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

w podskokach

Postprzez nat Cz, 28.05.2009 11:07

Pani Krysiu,
po dzisiejszych odpowiedziach i wpisie w Dzienniku kolekcja "Złotych Myśli KJ" się powiększa :) No i pięknie, a na to drzewo to może lepiej niech Pani nie wchodzi. Pogoda taka niepewna ;)
Rozłożyła mnie Pani historią z Dziennika. Dzisiaj to ja śmiałam się jak norka.
Bardzo dobrze Pani zrobiła. Choć na pewno na miejscu Pani Redaktor by mnie zamurowało ;)
Dziennikarze kreują swoją własną rzeczywistość. Lubią ustawiać wypowiedzi przepytywanych tak, by pasowały im do tego, co sobie wcześniej umyślili. Kiedy miałam staż w redakcji, strasznie mnie to wkurzało. Zamysł i cel informacyjnego newsa to jedno, to rozumiem, trzeba go mieć, ale mówienie rozmówcy co i jak ma powiedzieć, to już przegięcie. Miło, że Pani miała powiedzieć "od siebie". No i tłumaczenie widzom oczywistych oczywistości w protekcjonalny sposób. Standard. Takie 'niekonwencjonalne' odpowiedzi jak Pani, burzyły im cały porządek świata.
A siódmego czerwca na pewno ruszę tyłek, choć bez wiary, nadziei i przekonania.
Tymczasem, sądząc po pogodzie, wszystko wskazuje na to, że lada dzień będę w Warszawie. Po pogodzie, gdyż w większości przypadków psuje się ona tuż przed moim przyjazdem.
Jeśli w sobotę zrobi się ładnie, to naprawdę będzie cud.
Na szczęście nie gra Pani w przeciągu i na drągu, tylko w suchym i przytulnym miejscu ;) Choć gdyby nie wiem jaki kataklizm pogodowy się przydarzył i tak dotrę. W podskokach.
Obrazek
Do zobaczenia więc,
Natalia

P.S.
http://www.dziennik.pl/kultura/teatr/article388832/Smolar_Pokazujemy_perwersyjnosc_wiezienia.html
Ostatnio edytowano Cz, 28.05.2009 17:14 przez nat, łącznie edytowano 2 razy
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: w podskokach

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2009 17:14

Do zobaczenia. A ja sobie kupiłam nowy czerwony do Shirley kubraczek...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja