kilka spraw

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kilka spraw

Postprzez Nadia_ N, 07.06.2009 10:02

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

ruszyłam tyłek i poszłam głosować - jak to Pani nakazała. :) Co prawda jestem świadoma tego, że osoba, którą wybrałam, nie ma szans na zwycięstwo w starciu z dwiema wielkimi siłami, które dominują na współczesnej scenie politycznej. Będzie to jednak mój głos sprzeciwu na to, co wyczynia Prawica i to jest dla mnie ważne, to się liczy.
Przeraziły mnie nieco pustki panujące w mojej Obwodowej Komisji Wyborczej. Może ma to jednak związek z miejscem, w którym mieszkam... Ostatnio jedna starsza pani chciała dotrzeć na moją ulicę, więc doradziłam, by wysiadła na przystanku razem ze mną. Pani wysiadła, rozejrzała się ze zdziwieniem i po dłuższej chwili zapytała: "A to jeszcze w ogóle jest Kraków?" :lol:

Bardzo dziękuję za zdjęcia z "Bagdad Cafe". To niezwykle przyjemne, móc chociaż w ten sposób poczuć tę atmosferę! Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane zobaczyć i - przede wszystkim - usłyszeć "BC" na żywo. A odnośnie do tego, że się Pani, jako reżyser, wzrusza: na reżyserii znam się tak dobrze, jak na astronomii - czyli wcale, więc wymądrzać się nie będę. Ale z punktu widzenia odbiorcy to ogromna przyjemność oglądać spektakl stworzony przez reżysera, który nie tylko jest genialnym rzemieślnikiem, ale i swoje serce, uczucia, a i łzy także, włożył w przygotowanie przedstawienia...

Pozdrawiam Panią bardzo, bardzo ciepło, bo w Krakowie w końcu wyszło słońce!
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: kilka spraw

Postprzez Krystyna Janda N, 07.06.2009 18:26

Ja wybierałam. Głosowałam na kobietę. I wklejam dziś przybyły tekst od pani Magdy Czapińskiej , piosenka z Bagdadu...Pozdrawiam.


WALIZKA
(Jasmin)
Walizka w podróży to rzecz święta,
Lecz moją przez ciebie trafił szlag!
Gdzie durniu cholerny się z nią pętasz?
Gdy ja tu w negliżu i we łzach!

I po coś idioto tak się uparł,
By kupić w promocji takie dwie?
Na przyszłość więc głupku zapamiętaj:
Walizki powinny różnić się!

(i ewentualnie na melodię Holladi-Rudiru)
I po coś kupił je,
W promocji kupił dwie
I d e n t y c z n e
W cenie jednej – dwie?!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja