zaległe..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zaległe..

Postprzez amc Pn, 08.06.2009 08:02

Droga Pani Jando
(to à propos tego pana z kościoła..)

1. gartuluję tego Złotego Medalu Akademii Polskiego Sukcesu
bo jakoś zapomniałam wcześniej

2. i tego Anioła Publicznośći
(chyba wole nagrody publiczności niż szanownych jury, jakoś bardziej im wierzę...nie to żebym "coś miała" do krytyków teatralnych i filmowych... ale taki mam do nich stosunek jak do komisji grantowych)

3. no i tych 5 lat

Obrazek

bardzo by mi było smutno bez T-E-A-T-R-U POLONIA :oops: :oops:
bym tylko na Narodowy była "skazana" (rzadko chodzę gdzie indziej niż TN i TP)

no za to że się Wam chciało
i że mieliście taką możliwość (coż nie każdego chyba stać na kupienie sobie kina....)
i WIELKI ukłon w Pani stronę, Pani w roli dyr. artystycznego, że nie tylko kupiony ale i działa
i to działa interesująco...
No za to że dzięki Wam na kulturalnej mapie Warszawy pojawił się tzw. mocny punkt
i za to że mogę lubić mieszkać w Warszawie, bo w niej jest Teatr POLONIA

tak Was polubiłam że jak wchodzę do tego innego tetaru to od razu sobie w głowie porównuje do Was (złapałam się na tym już pare razy)

i nic ładniejszego już chyba z siebie nie wykrzesam. przepraszam... ja z wypracowań zawsze miałam 3+.

.. co do tzw. wzniosłych myśli naszła mnie tak myśl wczoraj na Dancingu
że jak Pani śpiewa a raczej krzyczy "i mnie" o tych liściach co opadły (ostatni raz w piosence)
to mi dusza pęka na pół
(bo liście to mi już dawno opadły i nawet je już zamiotłam)


Obrazek

a co do wyborów to się zasmuciłam wczoraj. Pan który dawał mi kartę do głosowania
odzanaczał sobie te "płotki" co się liczy po 5 ile czegoś tam było. I dużo tych płotków to nie miał jak tam byłam o 14 .. ale se tłumaczyłam eeee nnowa dzielnica (Wilanów) to może się jeszcze ludzie nie zameldowali, nie wprowadzili, może nie kupili tych mieszkań...

Z resztą moja wycieczka wyborcza trwała 3h bo ja wcale nie mieszkam tam gdzie zameldowanie.. (mieszkam z widokiem na lasek na Kole z okna w łazience.. oraz na dom jakiegoś ministra i agencję towarzyską jak się okazało.. no ale nic tam...) jezu znaleźć tej ulicy z pkt wyborczym nie mogłam.
W końcu poszłam za grupkami ludzi idącymi w jednym kierunku (blodnynka :lol: :lol: )

No i zagłosowałam na kobietę. Może nie jest za miła w kontaktach twarzą w twarz, ale dość podzielam jej poglądy polityczno-gospodarcze, mam do niej zaufanie jako do ekonomisty - fachowca, wiem że włada językiem nie tylko polskim i mam zaufanie że nas nie ośmieszy (nie będzie się chować nawalona za flagą albo szczypać za tyłek jakiś parlamentarzystów, nie zgwałci prostytutki itd.).. no i jest kobietą :) dość już tych samych chopów w tej polityce, aaaa w sumie przeciw chłopom nic nie mamy.. niech se żyją...


A.

ps. co do nagród, czy na sytronie POLONII w zakładce o konkretnym spektaklu mogłyby być nagrody jakie dostał spektakl ale i aktorzy za ten spektakl? i jakieś zdjęcie nagrody?
w Grubych rybach tak jest, a np. Pani dostała kiedyś w Łodzi za Becketta a nie ma słowa na stronie:
http://www.teatrpolonia.pl/spektakl-szczesliwe-dni
jak bym była "normalnym widzem" to bym chciała wiedzieć że ktoś nagrodził to na co ide...
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: zaległe..

Postprzez Krystyna Janda Wt, 09.06.2009 22:40

Bardzo dziękuję za kwiaty, list i poproszę o dodanie nagród. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja