Pestka & Dancing

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pestka & Dancing

Postprzez Magnolia Śr, 10.06.2009 23:36

Moja Droga Pani Krysiu,

Jutro Boże Ciało... a w zasadzie już dziś..
Przypomniała mi się ta scena.. w Pestce, więc włączyłam sobie ten mój ukochany film, nie tylko spośród Pani twórczości, on po prostu stał się mym sztandarowym, najwybitniejszym, najbliższym memu sercu...
Zapewne nie raz o nim pisałam... ale i dziś to powiem - dziękuję! Pestka jest piękna.. Stworzyła Pani coś naprawdę wyjątkowego... i opowiedziała tak... że słów mi brak. Pestka jest w głębi mej duszy i tam na zawsze pozostanie..

A w niedzielę, jak już pisałam, byłam znów na Dancingu.. wracam do Niego... bo zapomnieć nie można.. i co ciekawe, że teraz, za trzecim razem, opanował mnie już całkiem... że tęsknię do tego spektaklu przeogromnie! Stąd ponownie zwracam się do Pani z prośbą o zagranie Go w Polonii choć raz w najbliższym czasie, wiem że repertuar napięty... ale najmocniej Panią proszę o ten spektakl..

Dziś miałam zrobić badania okresowe /okulista/ niby blisko, ale jednak bo metro, bo autobus... a się okazało, że nie ma lekarza... przejażdżka nadaremno i strata czasu... no i w piątek powtórka z rozrywki :twisted:

Pozzdrawiam najserdeczniej i do zobaczenia w weekend, na SV :wink:
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Pestka & Dancing

Postprzez Krystyna Janda Pt, 12.06.2009 16:22

Do zobaczenia. A w teatrze tyle się dzieje w wakacje ze duża obsada Dancingu i specjalne wymogi techniczne aby to zagrać, wykluczaja granie tego spektaklu w czasie zawirowań. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja