Uciekam do Pani

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Uciekam do Pani

Postprzez poetka_amatorka N, 14.06.2009 18:12

Droga Pani Krysiu,
może jest to banalny powód, ale piszę...
bo zawsze jakoś tak mi się przypomina o możliwości napisania do Pani (dziennik czytam prawie codziennie) kiedy jest mi bardzo źle lub czuję się aż za bardzo szczęśliwa . I znowu nastał czas, w którym pesymistycznie patrzę na wszystko wokół mnie. Ale zawsze mam taką świadomość (która, nota bene, jest bardzo pokrzepiająca), że Pani jest tu, na tym forum, i można do pani napisać lub przejrzeć starsze wpisy i od razu jest już lepiej :D
Człowiek nie jest już taki osamotniony w swoim smutku... Pomaga mi też ostatnio Pani Musierowicz swoją Jeżycjadą (chyba już się uzależniłam, bo czytam całą serię po raz drugi!)

W każdym razie, jako kolejna (nie pierwsza i nie ostatnia) forumowiczka- składam wielkie podziękowania za to, że jest tutaj to, co jest i że to, co jest, jest takie, jakie jest (bardzo zawile to brzmi, prawda?)

Ewa z Wrocławia
Avatar użytkownika
poetka_amatorka
 
Posty: 64
Dołączył(a): N, 06.01.2008 19:35

Re: Uciekam do Pani

Postprzez Krystyna Janda Pn, 15.06.2009 14:36

A ja Pania pozdrawiam najserdeczniej, jestem, trwam, nie zwodzi mnie szał... Codziennego szczęścia życzę. .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja