wakacje?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wakacje?

Postprzez jatzkeleh Pn, 22.06.2009 13:55

Witam,
Skoro nie jedzie Pani na wakacje, proszę odprężyc wzrok choć na chwilę dzięki kubańskim sielskim obrazkom, powłóczyłem się po Kubie swego czasu. Usiłowałem przesłać nieco więcej, ale sistiema nie pozwoliła, pogoniła i sam juz nie wiem, w kwestiach informatycznych jestem jednak prostą blondynką...
Zdjęcia kłamią rzecz jasna, jest problem. Jestem przejęty do głębi tym, co zobaczyłem, udokumentowałem. Kubańska Aung San Suu Kyi - z całymi poprawkami, bo jednak nie jest więziona - nazywa się Yoanis Sanchez. Polecam też: http://www.solidarnizkuba.pl, a w tym unikalny Przewodnik Turystyki Solidarnej. Bardzo dziękuję, że niedługo pojawi się "Pani z Birmy", bardzo się cieszę, że Pani nie milczy w kwestiach zasadniczych! Serdecznie pozdrawiam.j.
Załączniki
44.jpg
7.jpg
jatzkeleh
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 24.04.2009 09:50

Re: wakacje?

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.06.2009 06:11

Znalazł by Pan wspólny język z nasza aktorka Anna Iberszer. Jej miłość do Kuby zaraziła nas wszystkich. Pozdrowienia. Co do spraw zasadniczych robię tylko to co proste, niestety nic więcej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja