Kochana KJ,

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochana KJ,

Postprzez Magnolia Pn, 29.06.2009 20:24

...czasami człowiek musi... inaczej się udusi...

A więc, Kochana Pani Krysiu...

u mnie za oknem grzmi groźne co jakiś czas, mam nadzieję, że u Pani lepiej, że ostatnie wyjazdy udane... z premiery też mam nadzieję jest Pani zadowolona? Ja na pewno wybiorę się w lipcu na Panią z Birmy.

Póki co odwiedziłam dziś mój ukochany teatr by wykupić rezerwacje...
- Dzień dobry chciałabym wykupić kilka biletów...
- Wszystkie na to samo nazwisko?
- tak, po pierwsze 'polo' na 1-go lipca
- piosenki też?
- tak wszystko i jeszcze Dancing na 12ego... nie, nie było rezerwacji, ale tak sobie teraz pomyślałam...
- coś jeszcze?
- nie, na razie dziękuję...
I teraz jestem TAAAAAAKA SZCZĘŚLIWA!!! :D O matko! Jak ja się cieszę! :wink: Umieram jak patrzę na te bilety: na środowy "DOWÓD", na "SHIRLEY" w połowie lipca, i wrześniowe - "DANCING" oraz OCZYWIŚCIE UKOCHANE WYCZEKANE WYBŁAGANE ECH... - "PIOSENKI Z TEATRU" x 2,w tym jedne w centralnym I-wszym rzędzie! Doczekać się nie mogę :!:

Właśnie kończy się czerwiec. Dziękuję za czerwcowy repertuar, był wyjątkowy.... bo DANCING, SHIRLEY X 2, BÓG, SZCZĘŚLIWE DNI, UCHO GARDŁO NÓŻ..... to były NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWE DNI.

Przepraszam za ten rozemocjonowany list... ale wszystko to... to ten Pani TEATR POLONIA..., który z każdym spektaklem KOCHAM CORAZ BARDZIEJ. A TE EMOCJE JAKIE PANI ZA KAŻDYM RAZEM WYWOŁUJE... ŻE MI NIEOMALŻE PO KAŻDYM SPEKTAKLU SERCE Z TYCH EMOCJI I ZACHWYTU NIE WYSKOCZY... W MOICH OCZACH ( :!: ) JEST PANI WSPANIAŁA... GENIALNA...
Wczoraj właśnie przypomniałam sobie BEZ ZNIECZULENIA, bardzo lubię Panią w tym filmie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeszcze raz przepraszam za emocje i kłaniam się nisko,
Klaudia W.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Kochana KJ,

Postprzez Krystyna Janda Wt, 30.06.2009 21:05

Dziękuję. No tylko takich widzów trzeba i można spać spokojnie. Ukłony do zobaczenia z nadzieja że nie zawiedziemy nadziei...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja