"Szpan"..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Szpan"..

Postprzez marysias16 Pn, 06.07.2009 11:37

Napisała Pani w jednej odpowiedzi o narkotykach..że wszyscy teraz niestety biorą i o co w tym chodzi.. Niestety mam paru znajomych którzy biorą już spore dawki narkotyków..wszelakich. :( to jest straszne,ale też straszne jest to ,że nie zaczęli w tym wieku oni mieli takich znajomych i "dostępami" w wieku 10 czy nawet 9 lat ..TO JEST DOPIERO STRASZNE..a mówienie i proszenie żeby przestali,że sie niszczą nie jest ważne..A wie Pani jakimi argumentami próbują mnie przekonać czy kogokolwiek kto im chce pomóc..
"Wiesz jakie to jest fajne..zapominasz o wszystkim śmiejesz się jak debil i jest super kiedyś Ci dam " ..Jeszcze kiedyś to starali się chociaż nie brać przy mnie, teraz to już nawet tego nie mogą dla mnie zrobić..no cóż..zrezygnowałam..może za szybko ale nie umiem nic zrobić..:( Kiedyś zapytałam sie kolegi po co to robi...po co mu ten śmiech czy nie można się cieszyć z czegoś innego i na "trzeźwo" ?
"Nie tak się nie da !. Zycie jest za trudne ..a po za tym wiesz jaki to szpan ! ..Teraz to jest modne !!"
A więc Pani Krysiu zostałam wyśmiana i ostro zjechana za to że nie rozumiem ideologii palaczy . Przecież to jest taka moda , a modzie często sie ulega..smutne . Szara rzeczywistość.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: "Szpan"..

Postprzez Krystyna Janda Wt, 07.07.2009 17:52

Trzeba im dać do przeczytania kilka książek, właśnie moja znajoma znalazła syna wśród zmarłych bezimiennie w Warszawie...strasznie historie... ale spektaklu o tym nie zrobię , choć się nie zarzekam...Mnie sie zdarzyło robić testy w teatrze, niestety , dla dobra teatru...Straszne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron