Moja Kochana Shirley!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Moja Kochana Shirley!

Postprzez Magnolia Cz, 16.07.2009 22:28

Dobry Wieczór Pani Krysiu,

Wróciłam szczęśliwa… siedzę i szukam właśnie kwatery na mój sierpniowy urlop… nagle stwierdziłam, że weekend w Kazimierzu to za mało, że jestem zmęczona, że chcę odpocząć… wróciłam.. i co zrobiłam sobie na kolację? SADZONE :D takie jak lubię najbardziej.. z przyprawami i zapiekane z serem żółtym..
Pani Krysiu, dziękuję za wspaniałe spotkanie z Shirley Valntine i proszę Jej przekazać: :wink:

***

List do Shirley:

Shirley, Moja Kochana Shirley…., w ostatnich dniach jestem w nastroju „czy to co robie ma sens?” albo raczej czy może „marzenia nie jest tam gdzie myślisz”… cały czas boję się, że pewnego dnia obudzę się jak Ty Shirley i zrozumiem, że zmarnowałam życie, że czegoś nie zrobiłam.. życie jest pełne wyborów, nie można mieć/przeżyć wszystkiego, ale jak dobrze wybrać? Ja nie chce bać się żyć… ja chcę się odważyć… na swoje marzenia. Ale już teraz to widzę, po swoich małych pragnieniach/marzeniach, że te zrealizowane okazują się nie być takie fantastyczne, jak żeśmy to sobie wyobrażali… dążąc do ich spełnienia…
Shirley, znów spotkanie z Tobą daje mi tyle do myślenia i znów jest to spotkanie we właściwym czasie… Ale kiedy odbyłam z Tobą całą podróż z Man do Kor, wróciłam z niej szczęśliwa, pełna nadziei, że „może?”…
SZIRLEJ – BADZO CI ZA TO DZIĘKUJĘ, SHIRLEY VALENTINE JESTEŚ WSPANIAŁA, UWIELBIAM CIĘ!!!!
PS.1. jutro mam na obiad – riba, rodzaj riba :wink:


***

Pani Krysiu, ale dziś były wspaniałe owacje… chyba moje ulubione słowo tego listu to „wspaniała”… a wszystko dzięki Pani, za to szczęście co na mnie spłynęło.. - Dziękuję!

Dziękuję również najserdeczniej za podpisanie plakatu z Boskiej, który odebrałam dziś z kasy…

Z pozdrowieniami..

Klaudia W.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Moja Kochana Shirley!

Postprzez Krystyna Janda Pt, 17.07.2009 16:02

Może...może....może.....być może. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja