PAni Krysiu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

PAni Krysiu

Postprzez Ola W Pn, 20.07.2009 22:53

Pani Krystyno.!

Jest Pani moim autorytetem pod względem aktorki, ale niekiedy i pod względem człowieka. Moją przyszłość chcę związać z filmem. Po szkole pójdę na studia aktorskie, albo do szkoły jakiejś filmowej. W każdym bądź razie chciałabym robić filmy i w nich grać. Jak mi się to uda to napewno będe błagać Panią na kolanach żeby Pani u mnie w filmie zagrała :)i
Moim ulubionym filmem są "Noce i dnie". Myślę, że na reżyserce Antczaka i przedewszystkim gry Pani Barańskiej można się wzorować. A Pani co myśli o Barańskiej? Dla mnie wraz z Panią jest najlepszą aktorką.
Teraz takich niestety nie ma przynajmiej nie w teatrze, ale na dużych ekranach. Buzek tylko uwielbiam.
Wogóle sama najlepsza polska aktorka ma autorytety jeśli chodzi o aktorów?

No cóż może za parę lat będzie PAni grała w moim filmie a ja wtedy Pani przypomne ten list. Trzeba w to mocno wierzyć boto przecież najważniejsze :)

Pozdrawiam mocno.!

Ps - mogła by Pani powiedzieć co sądzi o Janku Borysewiczu bo Pani zawsze umie świetnie ocenić ludzi a ja prowadzę o Janku forum inapewno by mi się to przydało :)
Ola W
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn, 20.07.2009 22:32

Re: PAni Krysiu

Postprzez Krystyna Janda Śr, 22.07.2009 06:52

Prosze nie wymagać ode mnie abym oceniała ludzi , szczególnie z mojego środowiska publicznie. To nie rozmowa przy kawce, to forum jest naprawdę czytane przez środowisko i prasę. Trzeba uważać na emocje i żale, słabe chwile i euforie. Zresztą jak pisać to dobrze, jak się ma wątpliwości to się zamknąć. To tylko krytycy krytykują i dostają za to pieniądze , im bardziej skrytykują tym lepiej, bo to znaczy ze się znają. Ja się nie znam. Czasem tu pisze co mi się podoba i tyle. Dodaje sił i wiary, dziwie się tylko gustom, jest tylu wspaniałych i nieobliczalnych artystów na świecie, niekonwencjonalnych genialnych i młodych, zdecydowanych na wszystko. Taki powinien być punkt spojrzenia przed przyszła karierą. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron