To jest jak magnes,a to jak wybawienie...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

To jest jak magnes,a to jak wybawienie...

Postprzez marysias16 Cz, 23.07.2009 19:41

Tak, tak ..znów obejrzalam Pestke ..naprawdę nie wiem po raz ktory :) ale mi to wcale nie przeszkadza..wręcz przeciwnie..to jest jak magnes, samo się przełącza na kanał :lol: (przebiegly pilot) uwielbiam ten film..ten Pani debiut reżyserski..mam wrażenie ze to jest tak lekko nakręcone..chodzi mi o obraz..że jest on taki lekki, łagodny to otoczenie jakoś tak nakręcone , nie wiem , zupełnie nie wiem jak to opisać. No i Pani gesty , słowa , głos, a w filmie długie momenty na pokazanie zmiany Pani mimiki twarzy..śmiech w smutek i odwrotnie ..GENIALNE ! Za każdym razem gdy oglądam ten film zauważam kolejne detale , które tak podobają mi się w tym filmie...a za każdym razem kiedy widzę Pana Jana Frycza przekonuję się że jest on naprawdę w stanie zagrać wszystko..zagrać rolę tak nie podobne do poprzednich..i w każdej jest on tak przekonujący i urzekający.....Pani Krysiu tak naprawdę to co pisze jest takim pretekstem żeby wyrazić mój podziw i uwielbienie dla Pani , ale chciałabym Pani podziękować ..właściwie za to że Pani jest , bo dzięki Pani wiem co chce robić i co tak naprawdę sprawia że mogę odpocząć od tego wszystkiego...to banał , to tylko słowa..ale dla mnie to coś więcej..przepraszam za specjalną ckliwość mam nadzieję że się Panie nie obrazi.. :oops: :) ja nawet nie wiedziałam że Ci tak zwani ''moi przyjaciele'' mogą aż tak ranić..i że z ich ust może wyjść to co z nich wychodzi ..a ja zawsze sobie tłumaczylam...'' i co ..powiedział Ci to i owo ..będziesz się przejmować..kiedyś będziesz mu moła powiedzieć ..patrz , widziesz jednak do czegoś doszłam'' ..łatwo można zranić nastolatkę zwłaszcza jeżeli obrażającą jest też nastolatka / nastolatek..
Naprawdę bardzo Pani dziękuję i mimo tego całego bałaganu na świecie..życzę Pani spokoju i życzliwości od ludzi..
Marysia .
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: To jest jak magnes,a to jak wybawienie...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 24.07.2009 20:20

Rozrzewnił mnie ten list. Owocnego dorośnięcia. Pozdrowienia serdeczne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja