MD

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

MD

Postprzez Magnolia Śr, 30.12.2009 01:05

Kochana Pani Krysiu,

Przyznam się szczerze, że trochę mnie Pani nastraszyła "Marlene" Angeliki Kuźniak :wink: ,
owszem zakupiłam, ale nie mam śmiałości... odłożyłam na później...
Zamówiłam natomiast "JESTEM PO TO BY KOCHAĆ MNIE" MARLENY DIETRICH. Na pewno Pani czytała...

Obrazek

Zresztą mam wrażenie, że Pani wszystko co możliwe o Niej czytała...
W każdym bądź razie ja zacznę od wspomnień samej Marleny..
Przy okazji mojej podróży do księgarni wzbogaciłam się o kolejne wydanie "the very best of..MD"
i tak tu siedzę i słucham.. znów jutro nie będę mogła wstać, a trzeba trafu, że akurat jutro powinnam
być trochę przed czasem... może jednak cud się zdarzy..
I taka zakręcona byłam Marlenowo-księgarnianą wyprawą, że już w połowie powrotnej drogi metrem przypomniało mi się, że miałam wpaść do Polonii, po moje, poczynione dziś, rezerwacje... wassowo-dancingowe :) Więc się musiałam wrócić. Ale w tak miłym kierunku i celu to ja bardzo chętnie.\

ps.
------------------------------------------------------------
"Czarny czwartek" film o grudniu '70 w Gdyni

Pierwszy w historii polskiej kinematografii film fabularny opowiadający o wydarzeniach grudnia '70 powstaje w Gdyni. Zagrają w nim głównie trójmiejscy aktorzy, w epizodach będzie można również zobaczyć takie gwiazdy jak Krystyna Janda, Wojciech Pszoniak oraz Piotr Fronczewski.

http://kultura.trojmiasto.pl/Czarny-czwartek-film-o-grudniu-70-w-Gdyni-n36292.html
http://www.gdynia70.pl
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: MD

Postprzez Krystyna Janda Cz, 31.12.2009 07:53

Wszystkiego dobrego. Dobrego Roku.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja